Honor rozjíždí další slevy. Novinky i loňské telefony jsou za výprodejové ceny

Značka Honor přichází s novou kampaní, jak bydlení a pobyt doma v rámci karantény ještě více zpříjemnit. Globální kampaň Live with #StayAtHome přináší slevy napříč celým sortimentem. Slevy běží od 11. května a potrvají 2 týdny až do 24. května.

„S kampaní Live with #StayAtHome nepřicházíme jen se super cenovou nabídkou těch nejlepších produktů ve své kategorii, ale chceme také povzbudit každého, aby si hlídal svoje zdraví a snažil se být produktivní, i když zrovna tento čas všichni trávíme doma,“ řekl globální prezident značky Honor George Zhao.

Zůstaňte fit

Balíček pokročilých zdravotních i fitness funkcí včetně monitoringu řady indoorových i outdoorových sportů najdete ve fitness náramku Band 5 nebo chytrých hodinkách MagicWatch 2. Stejně jako je důležité sledování výkonu během tréninku, extrémně důležité je také udržet koncentraci a motivaci. Se současnou novinkou na trhu, bezdrátovými sluchátky Magic Earbuds s aktivním potlačením okolního ruchu (ANC), si užijete nejen hudbu, ale i filmy kdykoli a kdekoli.

Zůstaňte ve spojení se světem kolem sebe

Kromě chytrých hodinek MagicWatch 2, náramku Band 5 nebo sluchátek Magic Earbuds, zlevňuje výrobce i vybrané modely svých chytrých telefonů. Levněji můžete pořídit například povedený Honor 20 nebo základní Honor 8A.

Akční nabídka Honoru:

Slevy produktů | foto: Honor

zdroj: Honor

Total
1
Shares