Honor

Honor může ještě překvapit a pořádně zamíchat kartami (glosa)

  • Honor už potvrdil datum oficiálního představení
  • Novinku slavnostně odhalí už 18. ledna
  • A údajně jde jen o začátek nové éry

O novém vlajkovém modelu Honor V40 už toho padlo mnoho. Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, tak víte, že tento telefon je první vlaštovkou „nové éry bez Huawei“. Chystaná novinka má několik pořádných želízek v ohni.

Bezprecedentní displej i výkon

Trendy vzhled je dnes nutným základem, ale co střeva? Tak jen pro připomenutí. Hnacím motorem bude zcela nepochybně nadupaný procesor Dimensity 1000+ v režii MediaTeku.

Rozhodně k zahození nebude ani pořádná porce RAM stejně jako superrychlá vnitřní paměť. A dalším pomyslným esem v rukávu je bleskové 66W drátové, 50W bezdrátové dobíjení nebo jedním slovem famózní 120Hz displej.


Psali jsme: Honor V40: herní bestie s naprosto přelomovým displejem


Bude to na úspěch stačit?

Dobrá otázka. Pokud Honor nastaví rozumnou cenu, může novinka zákazníky oslovit. Je však otázkou, jak to bude zejména s (ne)podporou Google aplikací. Teze, že to ještě bude „bez“, rozhodně není milná, i když více se dozvíme po premiéře, která je plánovaná na 18. leden.

Nejbližší budoucnost

V kuloárech se špitá, že mladá čínská značka navázala úzkou spolupráci s americkým Qualcommem. Neví se přesně co a jak, ale jedno je jisté. Tohle spojení by mohlo určitě zafungovat a slibuje velmi zajímavou budoucnost. A pokud se Honor vrátí v „plné polní“ s Googlem, bude velmi zajímavé sledovat, jak to zamíchá kartami na globálních trzích.

Total
0
Shares