Honor Magic 5 Pro

HONOR Magic5 Pro je mistr fotografování i natáčení videí na mobilní telefon

  • Nadupaný foťák a displej
  • Nejen to přináší špičkový HONOR

S profi výbavou dnešních smartphonů automaticky spoléháme na fotky i videa nejvyšší kvality a chytré mobily nahrazují těžké zrcadlovky, které dřív nesměly u výjimečných situací chybět. Navíc je až pro 57 % Evropanů fotografování zálibou č. 1. Co ve výbavě foto mobilů nesmí chybět a jak vypadá simulace reality při testování laboratořemi DxOMark?


Nepřehlédněte: Telefon plus tablet zdarma. Češi, teď máte poslední šanci získat k novému HONORu dárek za 7 tisíc


Testování v laboratořích ve Francii už od roku 2004

DxOMark, prestižní nezávislé technologické laboratoře nedaleko Paříže, testují kvalitu smartphonů, fotoaparátů, displejů, sluchátek i softwarových řešení na vysoce profesionální úrovni už od roku 2004.

Na základě standardů pro testování fotoaparátů mobilních telefonů testeři DxOMark pořizují a analyzují 3 000 fotek a 150 minut videa. Testy DxOMark kombinují objektivní metodiky z celkem 16 laboratoří, většina z nich je plně automatizovaná, tzn. nepotřebuje u testování člověka. K tomu testeři přidávají analýzu ze skutečných situací.

Zákulisí testování vlajkového foto mobilu HONOR Magic5 Pro

Testování foto a video výbavy a výsledné skóre se skládá z 5 sekcí: Video, Foto, Zoom, Bokeh a Náhled, tak aby se konkurenční modely daly snadno porovnat. HONOR Magic5 Pro po součtu všech kategorií a analyzování výsledků získal celkem 152 bodů a v době testování byl mobilem s vůbec nejlepší kamerou. Pořadí se už sice zamíchalo, HONOR Magic5 Pro se ale stále drží ve špičce a patří do zlaté kategorie mobilů s nejlepší kamerou na světě.

Dokonalé portrétní fotky

V testování prestižní francouzské organizace DxOMark získal HONOR Magic5 Pro nejvyšší možné skóre s perfektními výsledky rychlosti spuštění závěrky, přesného zaostření, prémiového rozlišení a přirozeného tónu pleti. Testovací tým vyzkoušel několik situací: 

Dobré vytónování pleti

Pro dnešní chytré telefony je velmi těžké zaručit pěkný tón pleti při focení portrétu, tak aby seděl každému.

Zachycení pohybu

Je to jako zmrazit čas. Takový snímek vyžaduje nízký expoziční čas, který ale může ovlivnit kvalitu výsledné fotky. HONOR Magic5 Pro dosáhnul velmi vysoké kvality při zachycení momentu v pohybu.

Rychlé spuštění závěrky fotoaparátu

Vyfocení momentky žádá rychlou reakci nejen nás, ale i spuštění fotoaparátu. HONOR Magic5 Pro to zvládnul na jedničku. Neuteče vám s ním jakákoli chvíle při sportovním výkonu ani třeba výjimečný záběr vašich pobíhajících dětí.

Magic5 Pro
Zdroj: HONOR

Fotografování za špatného osvětlení

Za špatného počasí, v interiéru nebo v noci je pro fotoaparáty velmi těžké zaostřit a pořídit kvalitní fotku. Snímky z HONOR Magic5 Pro si zachovaly ostré detaily vysoké kvality a model exceluje ve vykreslování barev i v automatickém zaostření bez obrazových šumů.

Magic5 Pro
Zdroj: HONOR

Vysoká kvalita i v největším zoomu

Při testování výkonnosti při zazoomování, jak při fotografování, tak i při natáčení videí, HONOR Magic5 Pro zaznamenal nejvyšší rozlišení v porovnání s konkurencí ve stejné cenové kategorii.

Bezchybný videohovor i natáčení videí

Kvalita videa se perfektně pozná u obtížnějších scenériií, jako je natáčení lidí nebo záznam v pohybu. HONOR Magic5 Pro nezklamal přesným automatickým zaostřením, ale i skvělou stabilizací a vykreslením barev.

Total
0
Shares