Snapdragon 888+

Honor Magic3 nabídne nový procesor Snapdragon 888+

  • Honor nasadí nový Snapdragon 888+ v řadě Magic3
  • Firma o tom informovala v tiskové zprávě

Společnost Qualcomm představila zbrusu nový čipset pro nejvýkonnější smartphony a tablety na trhu. Nový Snapdragon 888+ přináší mírný nárůst výkonu oproti předchůdci (Snapdragon 888) a umělou inteligenci, která zvládne více výpočtů a tedy i náročnější úlohy. Moderní procesor by se měl v prvních telefonech objevit ještě v průběhu letošního roku. Úmysl ho ve svých novinkách použít už vyjádřilo několik výrobců. Svůj záměr ohlásily mimo jiné Vivo, Xiaomi nebo Honor.


Psali jsme: Recenze Huawei Watch 3 Pro: s HarmonyOS až na vrchol


Honor Magic3 vsadí na výkon

U Honoru už dokonce víme několik málo podrobností. Výrobce v tiskové zprávě potvrdil, že se Snapdragon 888+ objeví v nadcházející prémiové řadě Magic3, které bychom se měli dočkat koncem prázdnin (srpen).

Prezident Honoru pro produktovou řadu Magic3, Fang Fei, uvedl: „Nemůžeme se dočkat, až bude Magic3 Series v prodeji a tenhle super prémiový zážitek bude mít možnost vyzkoušet každý.“ Fang Fei závěrem přidal i jedno číslo, které se týká nedávno představených Honorů 50. Podle něj firma během jediné minuty v předprodejích v Číně utržila za nové prémiové mobily přes 500 milionů jüanů, tedy cca 77 milionů dolarů.

 

Total
0
Shares