Honor Magic 5 Pro

HONOR má horkou novinku. Představil novou verzi systému MagicOS 8 pro chytré telefony

  • HONOR má na kontě další verzi svého MagicOS
  • MagicOS 8.0 přináší mírně upravený vzhled a funkce umělé inteligence

Společnost HONOR ve svých smartphonech používá oficiální grafickou nadstavbu MagicOS, která vznikla z MagicUI v době, kdy HONOR patřil pod Huawei. Dnes je samostatnou značkou a v Číně právě představil novou verzi MagicOS 8.0. Jaké funkce nabízí?


Nepřehlédněte: HONOR Magic 6 Lite RECENZE: Stylový rekordman ve výdrži s krásným displejem


Nový systém MagicOS 8

MagicOS 8.0 přináší vylepšení ve čtyřech oblastech: inteligentní funkce, efektivita, důvěrnost a bezpečnost a vizuální vzhled. Společnost HONOR také uvedla nové inteligentní rozhraní Magic Portal. Jinak řečeno, jedná se o nástroj pro navrhování zkratek, který uživatelům umožňuje rychle přecházet mezi různými službami aplikací.

Tato funkce podobná Zkratkám na iPhonu v tuto chvíli funguje zatím pouze v Číně, aplikace dostupné v Evropě a jinde ve světě do ní zatím zahrnuty nebyly.

Umělá inteligence nesmí chybět

Výrobce dle slov svého šéfa George Zhao navrhl vlastní jazykový model MagicLM, který bude díky výkonu od čipů společnosti Qualcomm přímo na zařízení generovat rady a tipy, pomáhat s prací a prakticky se vším, co uživatele napadne.

Umělá inteligence bude protkána v několika nativních aplikacích, jako je třeba poznámkový blok, galerie a videopřehrávač. Hlavní branou k promlouvání s AI bude samozřejmě asistent YOYO, který najdeme na telefonech HONOR již dnes.

Jaké telefony HONOR dostanou Magic OS 8?

Nutno podotknout, že Honor zatím neoznámil globální vydání své aktualizace Magic OS 8.0. Nicméně v Číně se již brzy update dostane na několik telefonů, které se prodávají i u nás. Jde například o:

  • HONOR Magic 5 Pro (leden)
  • HONOR Magic 4 Pro (leden)
  • HONOR Magic V2 (únor)
  • HONOR 90 (březen)
  • HONOR 70 (duben)
  • HONOR 50 (duben)

Zdroj náhledové fotografie: HONOR, zdroj: Honor

Total
0
Shares