Honor má dvoje nové chytré hodinky a špičkový notebook MagicBook Pro

  • Honor na veletrhu IFA představil nové produkty
  • Odolné hodinky Watch GS nabízejí rekordní výdrž
  • Watch ES jsou stylovější a mají větší displej
  • MagicBook Pro je nejlepší notebook od Honoru

Honor na mezinárodním veletrhu techniky IFA Technology Conference 2020 v Berlíně uvedl novinky pro nadcházející období. Během prezentace zástupci značky ukázali outdoorové hodinky Watch GS Pro, fitness hodinky Watch ES či nový notebook MagicBook Pro.

Watch GS Pro s rekordní výdrží

Watch GS Pro jsou chytré sportovní hodinky, které vás budou nutit objevovat vlastní limity nejen při lezení po horách, běhu a dalších outdoorových sportech. Hodinky slibují až 25denní výdrž baterie, což je momentálně nejvíce ze všech sportovních hodinek na trhu.

Splňují 14 testů MIL-STD-810G a jsou zpracovány tak, aby odolávaly různým přírodním vlivům. Navíc podporují GPS a jsou vybaveny funkcí zpětné trasy a upozorněním na odchylku od trasy.

Watch GS Pro | foto: Honor

Podporují také více než 100 režimů cvičení a monitoring jejich údajů včetně horolezectví, turistiky, lyžování či běhu. Přichází také s intuitivními zdravotními funkcemi. Veškerý obsah včetně různých notifikací se přitom zobrazuje na pěkném 1,39palcovém OLED displeji s rozlišením 454 × 454 pixelů.

Hodinky Watch GS budou k dostání od 7. září ve Velké Británii, Francii, Německu a Itálii za v přepočtu 6 600 Kč.

Watch ES zaujmou nízkou cenou

Watch ES | foto: Honor

Fitness hodinky Watch ES s 1,64palcovým displejem AMOLED s rozlišením 456 × 280 pixelů mají 95 cvičebních režimů a 12 animovaných cvičebních kurzů s různými scénáři, jako jsou cvičení pro spalování tuků a posilování svalů. V nabídce nechybí monitoring zdraví a kondice pro vybalancování fyzické a duševní pohody.

Fitness hodinky Watch ES jsou k dostání na britském, německém, francouzském, italském a španělském trhu od 21. srpna za v přepočtu 2 600 Kč.

MagicBook Pro nabízí procesor od AMD a 16 GB RAM 

MagicBook Pro | foto: Honor

MagicBook Pro navazuje na dříve vydané počítače od Honoru, takže zaujme nejen designem, ale i slušnou výbavou. Laptop sází na čip AMD Ryzen 5 4600H, což je šestijádro s podporou zpracování až 12 vláken najednou. K dispozici má notebook také 16 GB operační paměti a rychlou SSD jednotku s kapacitou 512 GB.

Vzhledem k tomu, že jde o velmi kompaktní stroj s tloušťkou pouhých 1,69 cm, optickou mechaniku byste u něj hledali marně. Po otevření víka se před vámi objeví displej s úhlopříčkou 16,1 palce, který nabízí Full HD rozlišení, 100% pokrytí barevného gamutu sRGB a rámečky tenčí než 5 mm.

MagicBook Pro si nadále zachovává originální vyskakovací kameru, která je pod tlačítkem přímo na klávesnici. V rámci konektorové výbavy nabízí jen jedno USB-C, trojici USB-A 3.0 a jeden port HDMI.

Honor MagicBook Pro se bude prodávat od 7. září v Německu a Francii v přepočtu za 23 800 Kč.

Total
1
Shares