HONOR Earbuds 2 Lite

HONOR Earbuds 2 Lite: výdrž až 32 hodin přehrávání hudby za 1 790 korun

  • HONOR Earbuds 2 Lite jsou v prodeji za 1 790 Kč včetně DPH
  • Maximální výdrž šplhá až k 32 hodinám
  • Nechybí podpora ANC, Bluetooth 5.2 či rychlé nabíjení

HONOR na českém trhu odstartoval prodej nových bezdrátových sluchátek HONOR Earbuds 2 Lite. Ve výbavě mají užitečnou funkci aktivního potlačení okolního hluku (ANC) nebo nadprůměrnou výdrží na nabití. Když k tomu připočteme nízkou cenu, jedná se o jednoho z horkých adeptů na vánoční dárek.

HONOR Earbuds 2 Lite

Konstrukce plastová
Rozměry sluchátka 37,5 × 23,9 × 21 mm, Hmotnost: 5,5 gramu
Rozměry pouzdra 45,5 × 61,2 × 23,35 mm, Hmotnost: 41 gramu
Konektivita Bluetooth 5.2, kompatibilní zpětný režim
Nabíjení Plné nabití sluchátek: Kolem 1 hodiny
Plné nabití nabíjecího poudzra (bez sluchátek uvnitř):
přibližně 1 hodinu a 30 minut
Výdrž Až 10 hodin poslechu na jedno nabití (bez ANC)
Až 7 hodin poslechu na jedno nabití (s ANC)
Až 32  hodin poslechu (s pouzdrem)
Až 20 hodin hovoru
Pár minut dobíjení zhruba 4 hodiny poslechu/hovoru
Audio 2 MEMS mikrofony (každé sluchátko), 10mm měniče
Cena a dostupnost 1 790 Kč bez DPH, listopad 2021

HONOR Earbuds 2 Lite nabídnou pohádkovou výdrž

HONOR Magic Earbuds 2 Lite jsou aktuální novinkou v nabídce populárního výrobce a mezi jejich největší předností patří, že umožňují poslech hudby po dobu až 10 hodin. A pokud použijete dobíjecí pouzdro, dostanete se až na skvělých 32 hodin přehrávání hudby a až 20 hodin telefonování. Bezdrátová sluchátka zároveň podporují rychlé nabíjení a 40 % baterie tak doplníte během pár minut, což má odpovídat až 4 hodinám nepřetržitého přehrávání hudby. V každém sluchátku se nachází integrovaná baterie s kapacitou 55 mAh.


Nepřehlédněte: HONOR 50 RECENZE: Velký návrat z embarga s Googlem


Filtrace okolního hluku

Díky funkci aktivního potlačení hluku HONOR Earbdus 2 Lite dokáží ztlumit nežádoucí hluk z okolí. Pasivní izolaci okolního ruchu doplňuje speciálně navržený design sluchátek, která díky tomu těsně sedí v uších. Výrobce vyzdvihuje i dva mikro silikonové mikrofony s elektro-mechanickým systémem (MEMS), které kombinují technologii potlačení hluku a hloubkovou neutrální síť (DNN). Společně s duální technologií proti větru sluchátka zvládnou extrahovat zvuk volajícího i za horších okolních podmínek.

 

Specifikace HONOR Earbuds 2 Lite
Specifikace HONOR Earbuds 2 Lite | foto: HONOR

Zaujmou i hráče

Pokud byste ale přece jen chtěli slyšet vše, co se děje kolem vás i bez vyjmutí sluchátek z uší, můžete využít režim dosahu. Ten aktivujete jednoduchým stisknutím sluchátka a ihned se vrátíte zpět k okolnímu dění. Earbuds 2 Lite zaujmou nejen běžné uživatele, ale i hráče: využívají totiž režim menší prodlevy připojení při hraní her se synchronizovaným zvukem a obrazem. Zároveň podporují moderní standard Bluetooth 5.2 pro co nejstabilnější připojení s telefonem.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite jsou od 15. listopadu v České republice dostupná za 1 790 Kč. Na výběr jsou dvě barevná provedení: Glacier White (bílé), nebo Midnight Black (černé).

Total
1
Shares