Honor do ČR spěchá s notebooky MagicBook 14 a MagicBook 15

Značka Honor už se delší dobou neprofiluje pouze jako výrobce chytrých telefonů, ale aktivní je i v jiných segmentech trhu, např. v oblasti smart TV nebo notebooků. Právě sérii přenosných počítačů Magicbook nyní obohatily dva nové modely, které se přibližně na konci března začnou prodávat i v České Republice.

Na náš trh zamíří dvojice notebooků MagicBook s úhlopříčkami 14″ a 15,6″. Výrobce jim dal do vínku odolnou konstrukci se zaoblenénými rohy a například i velmi prostorným touchpadem, což už dopředu dává tušit, že se inspiroval u Applu.

Displej počítačů nabízí neznatelné rámečky a rozlišení Full HD, tedy 1920 × 1080 pixelů. Pracovní tempo budou udávat procesory AMD Ryzen 5 a další výbava čítá 8 GB operační paměti a 256GB nebo 512GB solid-state disk (SSD). V oblasti konektivity nabízejí počítače konektory HDMI, USB 3.0, USB  2.0 a také port USB-C, přes který je můžete nabíjet nebo připojit k monitoru

 

Nové MagicBooky přichází i se zajímavou vyskakovací kamerou, která je diskrétně schovaná uprostřed klávesnice. Uživatelé mohou jednoduše zmáčknout tlačítko v klávesnici a kamerka vyskočí. Navíc mají laptopy také tlačítko pro zapnutí v podobě otisku prstu.

U MagicBooku 14 je doporučená cena stanovena na 599 euro, což odpovídá 15 tisícům korun. Dostupnost je naplánována na konec března.

Total
0
Shares