Watch GS Pro

Honor dal ceny k ledu! Chytré hodinky získáte se slevou až 1 500 korun

  • Nestihli jste předvánoční slevy?
  • V novoroční slevové akci Honoru najdete oblíbené outdoorové hodinky Watch GS Pro s bezkonkurenční výdrží baterie nebo fitness hodinky Watch ES, které umí měřit až 90 různých sportovních aktivit
  • Nabídka platí do 31. ledna 2021

Překonejte své rekordy s Watch GS Pro

Vůbec první outdoorové hodinky Watch GS Pro umí měřit více než 100 tréninkových režimů. Poskytnou vám přehled o délce tréninku, spálených kaloriích nebo srdeční frekvenci. A co víc, jejich hlasový doprovod vás namotivuje a udělí cenné rady, jak dosáhnout ještě lepších výsledků. Honor Watch GS Pro jsou u vybraných partnerů k dostání za 4 990 Kč namísto původních 6 499 Kč.

Fitness virtuální trenér přímo na zápěstí

Hodinky Watch ES nabízí 44 animovaných pohybových aktivit, které demonstrují, jak správně cvičení provádět. To se v situaci, kdy jsou již několik měsíců uzavřeny posilovny, určitě hodí! Navíc si můžete vybrat až z 95 tréninkových režimů pro monitorování vašeho progresu. Watch ES snížili cenu z 2 499 Kč na příjemných 1 999 Kč.

Watch ES
Watch ES | foto: Honor

Nejlevnější, ale spolehlivá varianta!

Band 5 zobrazuje data o srdečním tepu, tréninkovém času, vzdálenosti, rychlosti, spálených kaloriích i okysličení krve. To vám pomůže při plánování efektivnějšího tréninku. Honor Band 5 je právě teď k dostání na Alza.cz jen za 799 Kč namísto původních 999 Kč.

A nakonec MagicWatch 2

MagicWatch 2 mají hlasového asistenta a disponují 15 sportovními režimy a dalšími 13 různými běžeckými kurzy. Právě teď tyto hodinky koupíte za 3 499 Kč místo původních 4 999 Kč u prodejce Mobil Pohotovost do 25. ledna.

Total
1
Shares