HonorNové logo Honor

HONOR 50: kolik času zabere jeho výroba? To neuhodnete

  • HONOR 50 je horkou novinkou
  • Láká na skvělou výbavu, nechybí Google
  • Kolik času zabere výroba jednoho telefonu?

Čínský výrobce se před pár dny vrátil na český trh s velkou parádou. Vytasil se smartphonem, který nejenže skvěle padne do ruky, ale má moderní design, funkce a nechybí ani podpora Googlu. Řeč je samozřejmě o telefonu HONOR 50 (recenze), která láká na slušný výkon, fantastický 120Hz OLED displej nebo rychlé 66W dobíjení.

HONOR zvyšuje otáčky

A to není pouze jediná novinka. Společnost také oznámila, že v Číně představila zbrusu nový vysoce automatizovaný průmyslový park (Intelligent Manufacturing Industrial Park). Ten se bude zabývat vývojem, certifikovanou kontrolou kvality, výrobou vlajkových modelů, technologickými inovacemi atd. se silnou podporou umělé inteligence.


Nepřehlédnete: Soutěž s HONOR o hodinky Watch GS Pro a náramek Band 5 Sport


Honor 50
Honor 50, výrobní linka | oficiální foto

Cíl je jasný: maximální rychlost, přesnost, efektivita a spolehlivost spolu s podporou a širokým portfoliem vyráběných produktů. Ke kompletaci jednoho kusu smartphonu HONOR 50 by lince stačilo pouhých 28,5 sekund. Po důkladném přezkoumání průmyslových a certifikačních standardů vytvořil podnik vlastní standardy kvality, které splňují mezinárodní opatření po celém světě.

V hlavní roli umělá inteligence

K dispozici tak má více jak 600 standardů kvality, které pokrývají jak design, tak vývoj, materiály, výrobu a uživatelskou zkušenost. A také nesmí chybět špičkové laboratoře, které se zabývají spolehlivostí, regulacemi a ochranou životního prostředí. Obecně jde o špičkové zařízení budoucnosti, které splňuje ta nejpřísnější kritéria.

HONOR robotika a umělá inteligence
Hlavní slovo má robotika a umělá inteligence | oficiální foto

Nový závod bude současně sloužit jako inkubátor pro další generaci výrobních kapacit, která bude reprezentovat schopnost značky dodávat produkty nejvyšší kvality a řemeslného zpracování, aby zajistil maximální spokojenost svých zákazníků.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..