Galaxy S22

Hledáte malý telefon? Galaxy S22 bude úžasně kompaktní

  • Stále častěji slýcháme o chystané vlajkové řadě
  • Galaxy S22+ a S22 Ultra doplní klasická varianta S22
  • Ta prý bude oproti letošku dokonce menší

Samsung je ohledně důležitých detailů již tradičně skoupí na slovo. Museli byste brand vrtat do kolena a stejně byste se nic nedozvěděli. Ještě že je plný internet nejrůznějších tipérů nebo zdrojů blízkých společnosti, kteří mlčet neumí. Zejména díky nim jsme pro vás ohledně nadcházející vlajkové řady dali dohromady docela pěknou skládačku.

Galaxy S22 – Menší baterie i rozměry

Co nás čeká a nejspíš nemine? Stejně jako letos se znovu ukáže ustálená trojice: základní “Es dvacítku”, větší Plus a vrcholnou verzi Ultra. Z dostupných informací už známe i velikost baterií, a bude se snižovat. Galaxy S22 dostane akumulátor s menší kapacitou 3 800 mAh, větší 4 500 mAh a nejvybavenější model 5 000 mAh.


Nepřehlédněte: Samsung to dokázal! Přelomový 200Mpx foťák pro mobily je venku


Galaxy S22 Ultra koncept
S22 Ultra s 200 Mpx? Zatím jen zbožné přání

Korejská značka nedávno představilo dvojici nových mobilních snímačů: doslova obří ISOCELL HP1 s ultimátním rozlišením 200 Mpx a umírněnější, přesto výkonný 50 Mpx ISOCELL GN5. A právě ten poputuje do telefonů S22 a S22+, pakliže se aktuální odhady zakládají na pravdě.

Větší? Ne, překvapivě menší!

Ale teď to hlavní! Nejmenší Galaxy S22 údajně dostane 6,06palcový displej (Galaxy S21 má úhlopříčku 6,2palce) a jeho velikost by se měla smrsknout na rovných 150 milimetrů nebo dokonce méně. Pro všechny milovníky kompaktních telefonů je to nepochybně skvělá zpráva.

Total
0
Shares