Herní tip od Honoru: Postavte si epickou armádu pro své království v Guns of Glory

Milujete hraní her na mobilu? Technologický výrobce Honor přichází s letním tipem. Zkuste si zahrát strategickou historickou hru Guns of Glory. Jako kardinál v království uvrženém do války se spojíte se třemi mušketýri, budujete armádu i válečnou strategii. Zábavu na letní večery zpříjemní i 25% cashback za nákup jakýchkoli doplňků ve hře.

Jako kardinál se ujímáte moci a čelíte obvinění z královy smrti, bojujete za záchranu království i očištění svého jména. Na pomoc vám přichází mušketýři, kteří to ale nezvládnou sami. Je potřeba vybudovat armádu a nastavit strategii. Připravte si své zbraně a meče a bojujte ve jménu krále.

Cashbash až 25 % zpět při stáhnutí z AppGallery

Navíc Honor připravil zajímavou akci. Když si hru stáhnete z nejnovějšího aplikačního obchodu AppGallery, který najdete už na všech novějších telefonech Huawei/Honor, máte za každý nákup ve hře až 25 % nazpět v Huawei bodech. Body se nahrají prakticky ihned a utratit je můžete za různé služby, např. při nákupu úložného prostoru v aplikaci Motivy, Cloud nebo pro sledování filmů. Můžete je také využít k dalším nákupům ve hrách.

Guns of Glory | foto: Honor

AppGallery posiluje na lokálním trhu

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě AppGallery už přes 150 aplikací, např. Mapy.cz, Seznam.cz, Kupi.cz, Novinky.cz, Uložto.cz, Windy, ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Youradio, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a spoustu dalších. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba taxi aplikaci Bolt či strategickou hru Game of Thrones.

Total
0
Shares