Disneyland

Hacker napadl sociální sítě Disneylandu. Kvůli nízkému sebevědomí neudržel nervy na uzdě

  • Mladík neudržel nervy na uzdě a tak ho napadlo, že zatopí Disneylandu
  • Vše způsobilo nevhodné chování zaměstnanců zábavního parku

Pořádný šok čekal na příznivce Disneylandu, kteří nejpopulárnější zábavní park na světě sledují na sociálních sítích. Jeho profily na Facebooku a Instagramu v uplynulých hodinách totiž napadl hacker, který si nebral žádné servírky: okamžitě na nich začal zveřejňovat bizarní, rasistické a homofobní příspěvky.


Nepřehlédněte: Bývalý astronaut NASA: Rusové zneužívají vesmírnou stanici ISS ke své propagandě


Mladík neunesl posměšky

Účty Disneylandu na sociálních sítích napadl samozvaný „super hacker“, který na nich začal zveřejňovat šokující příspěvky, které mnohdy neměly hlavu a patu. Nejenže byly vulgární, ale obsahovaly třeba i nesmyslná tvrzení, že vynalezl Covid-19.

Hacker, který vystupoval pod jménem David Do, dále uvedl, že hacknutí účtů Disneylandu bylo odplatou za nevhodné chování zaměstnanců zábavního parku v Anaheimu, kteří se mu údajně posmívali, „že má malý pen*s“.

Lidé byli v šoku

„Jsem super hacker, který je tady, aby se pomstil Disneylandu,“ napsal ke svojí fotce a dodal, že je mu špatně ze zaměstnanců, kteří se mu posmívají. Zároveň také vyzval uživatele sociálních sítí, aby sledovali jeho soukromý instagramový účet @chi11estpanda.

Disneyland má na Instagramu 8,4 milionu fanoušků a jeho účet na Facebooku sleduje přes 17,2 milionu lidí. Profily parku jsou obvykle plné fotografií rodin, dětí a aktivit v resortu, ale hacknutí vše změnilo.

Zdroj náhledové fotografie: Roméo A. / Unsplash, zdroj: NYPOST

Total
0
Shares