Pixel Watch

Pixel Watch procházejí certifikací. Google do hodinek přibalí i LTE

  • Pixel Watch dorazí na podzim
  • Jejich výbava budí rozpaky
  • Hodinky budou podporovat LTE

V uplynulých týdnech bylo okolo americké značky docela rušno. Mohl za to jak květnový Google I/O, tak i nové chytré hodinky, jež se po více jak třech letech nejrůznějších dohadů a odkladů staly konečně realitou.

Pixel Watch

Pixel Watch nabídnou bezrámečkový displej, prvotřídní hlasovou umělou inteligenci nebo podporu všech nativních aplikací Google a nebudou chybět ani senzory tepové frekvence, GPS, spánku, sportovní a fitness funkce nebo Sp02.

Další zajímavostí je info, že některé vlastnosti (metrika, zdraví) převezmou od dceřiné značky Fitbit. Pixel Watch budou mít oficiální premiéru letos na podzim a cena by se mohla pohybovat mezi 250 – 350 USD, což je přibližně 6 až 8 tisíc korun.


Nepřehlédněte: Android válcuje konkurenci! Která verze operačního systému je mezi uživateli nejrozšířenější?


Google Pixel Watch
ilustrační (Zdroj: Maxwell Ridgeway, Unsplash)

Nebude chybět LTE

Dobrou zprávou je, že hodinky budou k mání ve variantách s a bez LTE, jak avizuje XDA Developers na základě údajů, které se objevily v databázi v rámci certifikace FCC. Google evidentně zvolí stejnou cestu jako konkurenční Samsung se svými Galaxy Watch4 (recenze).

Horší je to z pohledu výkonu. Google totiž použije čtyři roky starý Exynos 9110. Ozývají se hlasy, že s ohledem čím dál větší systémové nároky Wear OS jde zaručeně o krok zpět.

Zdroj náhledové fotografie: oficiální promo společnosti Google

Total
0
Shares