Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 s obří pamětí? Větší úložiště bude k mání v USA, Evropa opět ostrouhá

  • Google Pixel 7 se oficiálně představí v říjnu
  • Nová řada láká na mezigenerační vylepšení
  • Do prodeje půjde i s větším 512GB úložištěm

Pokud jde o letošní Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které dorazí už za pár týdnů, začíná na internet prosakovat čím dál více detailnějších informací. Obě novinky se navíc už stihly objevit nejen na desítkách renderů, ale i několika promo fotografiích přímo od Googlu.

A to není vše. Nyní už na webu dokonce kolují i první unboxing videa, která nám odhalují obě zařízení v celé své kráse. Navíc, když k tomu přihodíte vylepšený procesor Tensor druhé generace, kvalitnější displeje, nové fotoaparáty nebo nejnovější Android 13, může jít o docela lákavou koupi.


Nepřehlédněte: Tyto telefony Xiaomi a Redmi se stanou nesmrtelnými. Výrobce je bude aktualizovat celou věčnost


Google Pixel 7
Zdroj: Google, oficiální render

Samozřejmě, hlavním faktorem úspěchu/neúspěchu bude dozajisté i cena. Jestli zůstane plus minus stejná jako vloni? Někteří analytici spoléhají na to, že ano, jiní tvrdí, že Google v letošním roce zdraží.

Dalším atributem je povědomí u zákazníků. Zatímco u nás rozhodně nepatří mezi nejsilnější tahouny; ať už kvůli lapsům s VoLTE, VoWi-Fi nebo 5G, ve Spojených státech patří k těm populárnějším brandům.

Proto asi nikoho nepřekvapí, že v nejvyšší konfiguraci s 512 GB vnitřní paměti budou novinky k mání pouze v USA, informuje NoteBookCheck. Jestli jde o správný krok? To ukáže až čas, ale pravdou je, že jakmile se pasujete do role globální značky, je takový krok minimálně zvláštní.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Google, TZ

Total
0
Shares