Pixel 7 Pro

Google je všem pro smích. Jeho prémiový Pixel 7 se lidem rozpadá v kapse

  • Google Pixel 7 je aktuální řada
  • Oba telefony nabízí přehršel funkcí
  • A také chyb, kterých je víc a víc

Vloni na podzim představená řada Pixel 7 se očima nejen předních recenzentů prostě povedla. Dokonce to zašlo tak daleko, že v prvním týdnu po premiéře ten přehršel optimismu připomínal davovou psychózu.


Nepřehlédněte: Opravdu nás Facebook odposlouchává? Žena tvrdí, že má neprůstřelný důkaz


Bestseller Pixel 7

Google? Ten předl jako kočka a vrněl doslova blahem. Měl k tomu samozřejmě důvod. Zpočátku se totiž na oba telefony málem stály fronty, poptávka byla enormní.

Po pár měsících je vše jinak. Nové Pixely 7 sužují první problémy a po nich další a další. Nejnovější problém je možná zatím nejzáhadnější, protože někteří uživatelé hlásí, že jim z přístrojů Pixel 7 Pro vypadávají kolébky hlasitosti, tedy tlačítka regulující hlasitost reproduktoru/mikrofonu.

Tento týden se Nicholas Sutrich ze serveru Android Central podělil se svými čtenáři o příběh, jak našel kolébku hlasitosti ze svého zařízení Pixel 7 Pro v kapse, oddělenou od telefonu. Poznamenal, že Pixel 7 Pro není jeho hlavním mobilem a že ho používá poměrně málo.

Google 7 Pro
Zdroj: Thai Nguyen / Unsplash

Problémy? „No problem“

Sutrich tvrdí, že součástku lze vrátit zpět na své místo, ale když pak telefon používáte, už cítíte, že to prostě není ono. Ještě víc ho však trápí skutečnost, že kolébku hlasitosti lze z těla smartphonu snadno vyjmout pouhým nehtem – riziko, že vypadne, je tedy poměrně velké.

Pokud jste doufali, že se jedná pouze o ojedinělý incident s jednou nešťastnou obětí, máme pro vás špatnou zprávu. Sutrich cituje tři podobné stížnosti na Redditu a na fórech podpory společnosti Google, kde se objevují majitelé Pixelů 7 Pro, kteří mají stejný problém.

„Tak jsem se šel projít a vytáhl jsem telefon z kapsy, abych si udělal fotku, a všiml jsem si, že chybí tlačítko hlasitosti,“ stojí v jednom z příspěvků. „Netuším, co přesně se stalo a kde to tlačítko je. Telefon jsem měla tři dny 🙁 Teď si opravdu nejsem jistá, co mám dělat,“ píše další zklamaný člověk.

Google v reakci na množící se problémy oznámil, že si je problému vědom a zákazníkům se ozve, až bude mít víc informací.

Zdroj náhledové fotografie: Johnny_px / Pixabay, zdroj: BGR

Total
0
Shares