Mafia

Games with Gold na červenec a novinky ve službě Xbox Game Pass

Microsoft přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

WRC 8 FIA World Rally Championship

Dostupné od 1. 7. do 31. 7 pro Xbox One

Zahrajte si špičkově komplexní a autentický simulátor rally vozů WRC. Kvůli přítomnosti systému dynamicky se měnícího počasí a realistického fyzikálního chování, jsou příprava a koordinace naprosto klíčové, protože závodit budete za žáru, deště i sněžení. WRC 8 s padesáti týmy, čtrnácti rally závody a více než stovkou rychlostních zkoušek je obsahově absolutně bezkonkurenčním rallyovým závodním titulem.

Dunk Lords

Dostupné od 16. 7. do 15. 8 pro Xbox One

Basket máte v malíčku, ale umíte se bít? To zjistíte v této ulítlé basketbalové mlátičce se systémem dva na dva. Vyberte si některého z 20 dostupných basketbalových pořízků, z nichž každý disponuje speciálními útoky a šílenými schopnostmi, a vrhněte se s nimi do bitev na 15 různých hřištích. Vyzkoušejte náhodné energické zápasy ve čtyřech nebo doveďte svou mladou hvězdu, Slice, až na samý vrchol v příběhovém režimu.

Saints Row 2

Dostupné od 1. 7. do 15. 7 pro Xbox One a Xbox 360

Pomozte Saints ze 3. ulice získat zpět jejich město ve druhém pokračování této extrémní a výbušné herní série, kde můžete objevovat rozlehlý a otevřený sandboxový svět na zemi, ve vodě i ve vzduchu. Plně si upravte své postavy a pusťte se do plnění více než 40 misí a množství bonusových questů s cílem vykonat pomstu a znovu nastolit Saints jako právoplatné vládce Stilwateru.

Juju

Dostupné od 16. 7. do 31. 7 pro Xbox One a Xbox 360

Připravte se na dobrodružství úplně nové úrovně! Vydejte se na nebezpečnou cestu plnou záhad s pandou-šamanem jménem Juju a jeho parťačkou, ještěrkou Peyou za záchranou Jujuova otce i celého světa před pradávným zlem. V této nádherně animované a zábavné plošinovce budete muset při soubojích s obrovskými bossy odrážet, utíkat a kouzlit.

Hrajte také více než 100 skvělých her z knihovny předplatného Xbox Game Pass, do níž přichází tyto novinky:

  • No Man’s Sky
  • Night Call
  • Observation
  • West of Dead
  • Thronebreaker: The Witcher Tales
  • Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix
  • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue

Zdroj náhledové fotografie: Onur Binay / Unsplash

zdroj: Microsoft

Total
0
Shares