Samsung Galaxy Z Fold4

Galaxy Z Fold 2 v nemilosrdném testu. Co s ním provede voda a mráz?

  • Galaxy Z Fold 2 je nejnovější generace oblíbené skládačky
  • Jde o naprosto ultimátní hybridní zařízení, které nemá obdoby
  • Jak je na tom ale s odolností? Nově se pere s vodou i mrazem

Samsung před dvěma lety naprosto redefinoval trh s chytrými telefony. Už samotná premiéra této hybridní řady v roce 2019 vyvolala spoustu nadšených reakcí stejně jako vášní. Kritika si poměrně záhy nebrala s jihokorejským podnikem servítky; ať už šlo o omílanou křehkost zařízení nebo lapsy s displejem, které první generaci provázely.

Odolnější víc, než se zdá

Galaxy Z Fold 2, ač zbaven většiny těchto neduhů, je stále relativně křehké a z pohledu údržby i náročné zařízení. Tohle je, vážení, všechno jen ne smartphone do nepohody. Proto nás překvapil nejnovější test, který dokazuje, že to není až tak docela pravda. Aktuálně se na YouTube objevilo video, ve kterém majitel zmíněné skládačky ukazuje, kolik telefon snese.

Voda nevadí, mráz ano

Ten naprosto překvapivě a bez problémů ustál pětiminutovou koupel, aniž by došlo k sebemenšímu zádrhelu. Poté jej na jeden den nechal zamrazit. A tady je nutno říct, že to byla pro Galaxy Z Fold 2 konečná. To se dalo předpokládat a jen těžko si lze představit, že by si jakýkoliv jiný konvenční smartphone vedl lépe. Ale víte, co bylo naprosto zarážející? Že i po 6 hodinách v mrazáku, telefon stále fungoval!

Total
27
Shares