Samsung Galaxy Watch5

Galaxy Watch5 nedostanou slibovanou funkci! Samsung ji nakonec odpískal

  • Radost z Galaxy Watch5 mizí jako pára nad hrncem
  • Nové úniky prozrazují solidní ránu pod pás
  • Nebudou mít jednu skvělou funkci, proč?

Dlouho se v souvislosti s chystanými Galaxy Watch 5 šuškalo, že tyto chytré hodinky změří i teplotu. Nejde vyloženě o unikátní funkcionalitu, přesto výrobců, kteří to zatím zkusili, je jako šafránu. Důvod, proč s tím Samsung doposud otálel, byla údajně přesnost.

Změří Galaxy Watch5 teplotu?

Kůže na zápěstí je silně ovlivněna celou řadou vnějších faktorů (slunce, lokální chlad, pot apod.). Ještě před pár týdny se spekulovalo, že korejský výrobce našel řešení.

Všem těm spekulacím je navíc konec! Podle nových informací jednoho čínského analytika s odvoláním na důvěryhodný zdroj tuhle vychytávku Samsung raději zařízl, jak napsal na Twitteru.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy Watch5 nabídnou skvělou výdrž. Nebude to zadarmo


Zklamání? Možná ne tak docela

Jak jsem avizoval výše, nejde o zásadní nedostatek. Ale! Z pohledu marketérů může jít o hendikep třeba proto, protože konkurenční Apple Watch Series 8 tuto vymoženost s největší pravděpodobností mít budou.

A ještě jedna zajímavost. Víte proč měla být tato funkce v hodinkách? To kvůli pandemii Covid-19. Podle serveru 9to5google má prostě Samsung problém s algoritmy, které jsou potřebné k detekci teploty.

A závěrem jen dodám, že premiéra Galaxy Watch5 by měla proběhnout nejspíš v srpnu, tedy plus minus stejně jako vloni.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares