Galaxy Watch5

Galaxy Watch4 a Watch4 Classic dostanou skvělé funkce. Update už brzy

  • Galaxy Watch4 měly premiéru vloni
  • Hodinky lákají na spoustu funkcí
  • Brzy dostanou další důležité rozšíření

Samsung si ještě v předstihu před premiérou nové vlajkové řady telefonů Galaxy S22 přichystal jednu poměrně zajímavou novinku. Zásadního vylepšení se dočkají loňské novinky Galaxy Watch4 a Watch4 Classic, jak informuje XDA Developers.

Galaxy Watch4

Nejnovější aktualizace softwaru přidá těmto chytrým hodinkám pokročilejší intervalové tréninky jak pro cyklisty, tak běžce. Přibyde také kouč spánku plus další důležité metriky.

Pokud jde o zmíněné tréninky, rozšíří se možnosti dílčích nastavení; ať už jde o dobu trvání, vzdálenost nebo například počet opakování. Dalším bonusem bude klasifikace podle intenzity (nízká, střední, vysoká).


Nepřehlédněte: Samsung loví zákazníky. Před příchodem Galaxy S22 zlevňuje top modely S21


Galaxy Watch4
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Ještě lepší měření

Jestliže s Galaxy Watch4 nebo Watch4 Classic spíte, nově dostanete spacího kouče. Ten na základě vzorce (výpočet v rámci 7 dní) činnost vyhodnotí a přiřadí jedno z osmi zvířátek, které intenzitu nejlépe vystihují.

Objeví se i informace o složení těla včetně nového fitness programu, jehož garantem je populární herec a propagátor fitness Chris Hermsworth. Uživatelé získají bezplatnou 30denní zkušení verzi. Aktualizace dorazí ještě v průběhu února.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares