Galaxy Tab S7 a Tab S7+

Galaxy Tab S7 a Tab S7+ nově i v tmavomodré a speciální soutěž

  • Tablety Galaxy Tab S7 a S7+ jsou nově dostupné také v tmavomodré barvě 
  • Spuštění prodeje varianty Mystic Navy doprovází zajímavá promo akce
  • Kdo si tablet zakoupí, může získat ochranné pouzdro bez příplatku nebo sluchátka Galaxy Buds+ se slevou 50 %

V modré to Tab S7 a S7+ sluší

Vedle špičkových smartphonů s perem řady Galaxy Note představil Samsung loni také dva tablety. Galaxy Tab S7 a S7+ nahradí notebook, umí ale i něco navíc a tak levné rozhodně nejsou. Nyní Samsung oznámil, že posílá do prodeje novou barevnou variantu Mystic Navy.

Spuštění prodeje tmavomodrého provedení doprovází zajímavá promo akce, která se vztahuje na všechny tablety Tab S7 nebo Tab S7+ bez ohledu na barevnou variantu. Pokud si na e-shopu www.samsung.cz v období 19. 2. až 5. 3. zakoupíte Tab S7 nebo Tab S7+, můžete si vybrat ze dvou bonusů – buď ochranné pouzdro v libovolné barvě (bez příplatku) nebo sluchátka Galaxy Buds+ v černé barvě se slevou 50 %.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Rychlý displej, výkonný procesor a S Pen

Rozdíly mezi Tab S7 a S7+ začínají u displejů: Tab S7 má klasický IPS panel a čtečku otisků prstů v bočním vypínacím tlačítku, lepší Tab S7+ dostal AMOLED panel s integrovanou čtečkou. Rozlišení je 2 560 × 1 600 pixelů u prvního modelu, 2 800 × 1 752 px u druhého. Oba panely podporují 120Hz obnovovací frekvenci a stylus S Pen. Tab S7 má baterii s kapacitou 8 000 mAh, větší 10 090 mAh, v obou případech je podporováno rychlé dobíjení s výkonem 45 W.

Ceny tabletů Tab S7 a Tab S7+
Ceny tabletů Tab S7 a Tab S7+ | foto: vlastní

Oba špičkové tablety se chlubí procesorem Snapdragon 865+, 6 GB RAM a 128 GB uživatelské paměti, nechybí slot pro microSD karty. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů, širokoúhlý 5 megapixelů, čelní kamera je osmimegapixelová. Ve výbavě potěší i čtveřice reproduktorů.

Total
1
Shares