Galaxy S30 Ultra bude bomba. Jen ne taková, jak se čekalo

  • Galaxy S30 (taktéž Galaxy S21) bude nová vrcholná řada pro příští rok
  • Představení bychom se měli dočkat již tradičně v únoru
  • Jihokorejský podnik plánuje ve focení okupovat nejvyšší příčky

Letošní superphone Galaxy S20 Ultra měl být jedním z nejlepších fotomobilů na světě, ale jak se ukázalo, nakonec zůstalo spíš jen u zbožného přání. Jihokorejský podnik chce prý zapomenout na letošní fiasko a v příštím roce rozhodně neponechá nic náhodě.

Samsung do toho v příštím roce praští!

Jarní vlajka Galaxy S20 Ultra splňovala doslova a do písmene veškeré předpoklady k tomu stát se nejlépe fotícím telefonem letošního roku. Bohužel v mnoha ohledech šlo jen o “papírového” frajírka, který sice produkuje skvělé snímky, ale na špičku se nechytá. Pomyslnou sůl do rány ještě nasypal mnohými respektovaný i zatracovaný web DxOMark, který telefon strhal.

Nutno dodat, že si za to Samsung mohl tak trochu sám. Krátce po uvedení novinku začaly provázet nejrůznější lapsy; ať už šlo o problémy s ostřením, náladový postprocessing apod. Jihokorejská společnost se ale nechala slyšet, že v příštím roce se nic takového opakovat rozhodně nebude a zahájí bezpodmínečný útok na fotografický vrchol.

108Mpx foťák znovu v akci

Že se těšíte a očekáváte zkraje února pořádné změny? Prozatím máte smůlu. Na web totiž prosákly informace, že Galaxy S30 Ultra dostane stejný hlavní foťák jako letos. Pokud budou nějaké změny, tak spíše kosmetické a Samsung se s největší pravděpodobností zaměří hlavně na software. Tak velký snímač si rozhodně říká o to, aby byl doslova vyždímaný na maximum. Moment, jedna větší změna bude! Smartphone by měl disponovat velkou 40Mpx portrétní kamerou. A také se spekuluje, že se dočkáme pořádné baterie s kapacitou 5 000 mAh a podporou rychlého 65W dobíjení.

Total
1
Shares