Galaxy S22 Ultra koncept

Odepsanou řadu Galaxy Note nahradí S22 Ultra

  • Řada Galaxy Note je minulost
  • Samsung se jí přesto nevzdá
  • Budoucnost je Galaxy S22 Ultra

Řada Galaxy Note dlouhé roky představovala naprostý etalon perfektního prémiového telefonu a zároveň ultimátního pracovního nástroje. Spousta uživatelů navíc nedala dopustit na celou paletu přidaných funkcionalit díky magickému peru S Pen. Jenže, co bylo, bylo a populární sérii zazvonil umíráček.

Galaxy Note – (Ne)loučení

Tato úvaha byla na stole minimálně poslední dva roky. Spoustě fanoušků navíc nepřidaly na klidu ani čím dál častější úvahy, že tahle řada je pro Samsung z obchodního hlediska překonaná. Navíc tu máme ohebné novinky Z Fold3 a Z Flip3, kdy zejména ten první díky možnostem a podpoře stylusu dává větší smysl.


Nepřehlédněte: Android 12: Víme, kdy One UI 4.0 dorazí na vaše telefony


Galaxy Note 20 Ultra
Je Galaxy Note 20 Ultra poslední svého druhu? | foto: Samsung

Samozřejmě, že výrobci, nikoliv uživatelům, kteří dlouho spoléhali na to, že se nějaký ten Galaxy Note 21 letos ještě objeví. Želbohu, neobjeví. Už s premiérou jarní vlajkové řady s možností dokupu funkčního S Penu u S21 Ultra bylo zřejmé, že nejen teoreticky, ale i prakticky převezme pomyslný štafetový kolík.

Galaxy S22 Ultra přebírá štafetu

Tuto tezi podporuje i GSMArena, která tvrdí, že nástupcem bude Galaxy S22 Ultra, která se nám představí zkraje 2022. Tato vrcholná verze údajně dostane dedikovaný slot na S Pen, ostřejší kontury a plochý displej.

Total
0
Shares