Galaxy Note

Galaxy Note definitivně končí! Samsung neobnovil ochrannou známku

  • Řada Galaxy Note je nejspíš minulostí
  • Samsung neobnovil ochrannou známku
  • Budoucnost je v ohebných telefonech

Řada Galaxy Note dlouhé roky představovala naprostý etalon perfektního prémiového telefonu a zároveň ultimátního pracovního nástroje. Spousta uživatelů navíc nedala dopustit na celou paletu přidaných funkcí díky magickému peru S Pen. Jenže, co bylo, bylo a jak to vypadá, populární sérii zvoní pověstný umíráček.

Rozlučte se s Galaxy Note

Tato myšlenka rozhodně není nová a minimálně rok, dva nahlas kolují úvahy o sjednocení s ohebnými Foldy. Tak sjednocení… V konečném důsledku to dopadne tak, a prakticky se to už děje, viz Galaxy Z Fold3, že stylus už dávno není výsadou pouze “Noutů”. Plus fakt, že Korejec věří, že na větší úhlopříčkách dává myšlenka dokonalého pracovního společníka větší smysl.


Nepřehlédněte: One UI 3.1 dorazilo na telefony Galaxy S20, Note 20 a další


Galaxy Note 20 Ultra
Galaxy Note 20 Ultra aneb  poslední mohykán | foto: Samsung

Jestli má pravdu, to samozřejmě ukáže až čas, protože stále platí, že tyto skládací krasotinky jsou stále hodně, hodně drahé. Že Samsung s řadou Galaxy Note už nepočítá, však dokládá i nejnovější informace.

Konec? Už to tak bude

Světový lídr si nechal obnovit všechny ochranné známky až na tu jednu. Možná to ještě stále nic neznamená a Korejec jednoduše vyčkává, jak se budou vyvíjet prodeje do konce letošního roku. Ale my se obáváme, že dlouho avizovaný konec jedné skvělé éry je definitivní.

Total
1
Shares