Samsung Galaxy M51

Galaxy M62 dostane nevídaně velkou baterii. Několik dní bez nabíječky zvládne levou zadní

  • Galaxy M62 bude mít jednu z vůbec největších baterií na současném trhu
  • Součástí výbavy bude i celkem rychlé nabíjení

Chytré telefony série M už dávno nejsou exkluzivitou pouze pro indický trh. Samsung začal tyto modely, které se pyšní především velmi dlouhou výdrží baterie, nabízet i zákazníkům v Evropě, a to včetně Česka. Doufejme, že to bude případ také chystaného Galaxy M62, jehož některé specifikace prozradil americký certifikační orgán FCC.

Baterie z říše snů

Dle dostupných zpráv bude v telefonu tikat tovární procesor Exynos 9825, kterému společnost udělá 6 GB operační paměti. Výkonu tedy bude mít Galaxy M62 tak akorát. Největším tahákem připravované novinky bude baterie. Ta se má pyšnit excelentní kapacitou 7 000 mAh a asi nebudeme daleko od pravdy, když napíšeme, že telefon by měl bez nabíječky vydržet v pohodě dva a v mnoha případech i tři dny. Dobití akumulátoru bude možné pomocí adaptéru s výkonem 25 W.

Nový Android 11?

Ve výbavě Galaxy M62 se má objevit také 3,5mm audiojack pro připojení sluchátek a USB-C konektor. Je otázkou, zda Samsung jako operační systém zvolí nejnovější Android 11, nebo použije starší Android 10. Další podrobnosti o telefonu už na veřejnost neunikly.

Total
26
Shares