HONOR 70

Foťte mobilem jako zrcadlovkou. Profi funkce a vychytávky najdete u nového foto mobilu HONOR 70

Pryč jsou časy těžkých zrcadlovek, které jsme vozili na dovolenou, narozeninovou oslavu nebo jakoukoli důležitější událost. Výbava mobilních telefonů v mnoha případech dávno předčí leckterou zrcadlovku. Jednoduché funkce pro fotky i videa v top kvalitě se hodí každému z nás. Není ale výjimkou, že mobil často využijí i profesionální fotografové. Poslední novinka na českém trhu, foto mobil HONOR 70 skvěle kombinuje požadavků běžných zákazníků i náročnějších profíků. Nechybí speciální vychytávky na natáčení videí. Díky profi technologii máte krásné fotky opravdu během chvilky.

Dobrý snímek je o dobrém světle

Známe to všichni. Za krásného slunečného počasí bez mráčku se nám všem fotí perfektně a nemáme problém nafotit spoustu velmi kvalitních snímků. Horší je to, pokud je pod mrakem, fotíme pod umělým osvětlením nebo v noci.

Moderní mobily už si umí poradit i s tímto nešvarem, který doteď zvládali jen opravdu velmi kvalitní zrcadlovky. Na pomoc mají světelné snímače, které i v mobilních telefonech najdete opravdu špičkové kvality.

HONOR 70 má ve výbavě v tuto chvíli jeden z nejlepších a také plochou největších světelných snímačů na světě, špičkový SONY IMX800. Ten pohlcuje mnohem více světla a pomůže vám i za těch nejhorších světelných podmínek, a to dokonce i s otravným protisvětlem nebo při focení v noci.

HONOR 70
Zdroj: HONOR

Dva hlavní fotoaparáty

Umíte si představit, že nevyužíváte jen jeden fotoaparát, ale celou řadu v jednom zařízení naráz? To už není budoucnost. Mobilní telefony disponují pěkně vyladěnou sestavou, tak aby vám fotka vždy vyšla v té nejvyšší možné kvalitě. HONOR 70 navíc oproti konkurenci má hned dva hlavní velmi kvalitní fotoaparáty. 54MPx doplňuje ještě 50MPx ultra širokoúhlý, který je zároveň také makro fotoaparátem. Při fotografování v režimu makro se můžete spolehnout na automatické zaostření už z 2,5 cm. Pořídíte tak vysoce ostré snímky v reálných a živých barvách i velmi jemných detailů.

HONOR 70
Zdroj: HONOR

Foťte jako profík s HONOREM 70

Profesionální fotografové nejraději fotí do základního RAW formátu, který pak dál můžou upravovat podle svých představ a záměrů. Aby se dokázal mobil fotit ve vysoké kvalitě, využívá foto mobil HONOR 70 chytrým algoritmem pro RAW formáty. Tento algoritmus se využívá přímo na RAW data fotky, kterou pak můžete dotáhnout do HDR kvality, vylepšit světlo nebo stín a dosáhnout perfektní kvality i díky umělé inteligenci.

V porovnání s obrázkem zprocesovaným do JPG, je výsledná fotka o poznání v mnohem vyšší kvalitě, redukuje nesrovnalosti a navyšuje efektivitu využití všech čoček. I při nočním režimu, kdy je míra osvětlení na nejnižším stupni, HONOR 70 stále dokáže vyprodukovat vysokou kvalitu i při použití vzdálené uzávěrky.

HONOR 70
Zdroj: HONOR

Multi-nahrávání videí je záležitost poslední sezóny, i díky stoupajícím nárokům na různé sociální sítě, kdy video obsah už převládá nad statickými fotkami. Zkuste tzv. duální nahrávání. Na HONOR 70 můžete nahrávat selfie i na zadní kameru zároveň anebo rovnou během videa přepnout a nahrávat 2 záběry jen na zadní kameru a jeden si třeba zazoomovat.

Unikátní novinkou v kategorii mobilních telefonů je režim „Sólové vystřižení“. Ten umí natáčet zároveň skupinku lidí i jednotlivce naráz. Perfektní pro všechny besídky dětí, herecká představení nebo vystoupení vaší oblíbené hudební skupiny. Navíc díky funkci Seamless Focus Switch si můžete pouhým ťuknutím na displej zaostřit a hned přepnout výřez na někoho jiného.

Zdroj náhledové fotografie: HONOR, zdroj: HONOR

Total
0
Shares