Evolveo StrongPhone G9 má 48Mpx fotoaparát, podporu IP69 i příznivou cenu

  • Hlavní fotoaparát má rozlišení 48 Mpx
  • Baterie nabízí kapacitu 5 000 mAh
  • Cena je 7 990 Kč včetně DPH

České Evolveo rozšiřuje svoji produktovou řadu odolných smartphonů o model StrongPhone G9. Novinka najde využití u všech zákazníků, kteří vyžadují odolnou konstrukci. Může být vhodnou volbou pro všechny „mobilní nešiky“.

Nový StrongPhone G9 má docela slušnou výbavu, i když tu je nutné samozřejmě hodnotit v kontextu celého přístroje. Smartphone o rozměrech 164 × 79 × 12 mm a hmotnosti 246 gramů není žádné ořezávátko a už na první pohled dává svoji odolnost najevo. Protože splňuje stupeň krytí IP69, neměl by se snadno rozbít. Tedy alespoň mechanicky, například když vám spadne na tvrdou zem.

StrongPhone G9 | foto: Evolveo

Mezi další přednosti mobilu patří osmijádrový procesor MediaTek Helio P65, který doplňují 4 GB RAM a 64GB vnitřní paměť (s možností rozšíření až o 128 GB pomocí microSD karty).

Displej telefonu má úhlopříčku 6,2 palce, HD+ rozlišení 1 600 × 720 pixelů a kapkovitý výřez pro 8Mpx selfie kamerku. Před rozbitým či poškrábáním ho chrání sklíčko Gorilla Glass 3.

StrongPhone G9 | foto: Evolveo

Na zádech je připraven 48MPx fotoaparát s automatickým ostřením i kruhová čtečka otisků prstů. StrongPhone G9 navíc podporuje také funkci Face-Unlock pro rychlý přístup k uživatelským datům pouhým pohledem do přední kamery. Mimo to potěší i podpora technologie eSIM či baterie kapacity 5 000 mAh, která má nabídnout dobu provozu až po dobu čtyř dnů.

Dostupnost a cena

Odolný Evolveo StrongPhone G9 je dostupný u vybraných prodejců za 7 990 Kč včetně DPH.

Total
0
Shares