Evolveo Armor Power 6A: Odolný bezdrátový reproduktor a powerbanka v jednom

  • Armor Power 6A je nový odolný párty reprák od Evolveo
  • Má výkon 30 W
  • Zahraje a navíc dobije smartphone nebo tablet

Nabídka odolných bezdrátových reproduktorů značky Evolveo se rozšiřuje o nový reproduktor Armor Power 6A, který navíc přináší i funkci powerbanky.

Bez problémů přežije cákance

Podle výrobce má Armor Power 6A pevné profilované tělo, které je odolné proti stříkající vodě nebo dešti, protože splňuje normu IPX5. Reprodukci zvuku zajišťují dva aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery, navíc je přítomna i bezdrátová technologie TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva repráky do stereo režimu.

Armor Power 6A
Armor Power 6A | foto: Evolveo

Tlačítka nahmatá každý

Na horní části Armor Power 6A se nachází ovládání pomocí velkých pogumovaných tlačítek. Diody pak informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Zdroj hudby lze připojit bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2 a kabelem přes 3,5mm jack, případně přes USB konektor, například flash-disk.

Dobije smartphone, výkon má 30 W

Podporováno je přehrávání většiny běžných hudebních formátů, přičemž na jedno nabití dokáže repráček přehrávat hudbu až po dobu 9 hodin (integrovaná baterie má kapacitu 2 000 mAh) a mezi dalšími funkcemi je i možnost handsfree ovládání telefonních hovorů a dobíjení připojených mobilních zařízení, tedy například smartphonů či tabletů. Výkon reproduktoru je 30 W.

Dostupnost a cena

Evolveo Armor Power 6A je dostupný u vybraných prodejců za cenu 1 290 Kč s DPH.

Total
0
Shares