Galaxy S21 Ultra

Evan Blass zase řádí! Samsung podle něj chystá 900 variant Galaxy S21

  • Samsung Galaxy S21 bude představen 14. ledna
  • Budou v něm tikat procesory Exynos a Snapdragon
  • Prodej má být zahájen koncem ledna

Do premiéry nových smartphonů série Galaxy S21 nezbývá už ani týden. Akceleruje tak únik informací, které se společnosti Samsung nepodařilo udržet pod pokličkou. S hodně zajímavým únikem, či spíše zjištěním, přispěchal před malou chvíli známý tipér Evan Blass, který na sociálních sítích působí pod přezdívkou @evleaks.

Blass je mistr úniků

Komunita okolo chytrých telefonů, v níž je účet @evleaks hodně známým pojmem, ví, že v podstatě téměř každou nálož zajímavých úniků servíruje Evan Blass. A jinak tomu není ani dnes.

900 různých variant

Podle známého informátora, který výrobce telefonů rozpaluje do běla, chystá Samsung celosvětově 900 variant modelů řady Galaxy S21. Jde o různé kombinace jednotlivých verzí, barev, paměťových variant i speciálních edicí. Je jasné, že zpočátku nebudou všechny modely dostupné a v prodeji se budou postupně objevovat v průběhu roku.

Kromě to se Blassovi podařilo zjistit, že Samsung smartphony nabídne v černém, hnědém, zlatém, šedém, námořnickém, růžovém, červeném, stříbrném, titanovém, fialovém a bílém barevném provedení.

Připomeňme, že k premiéře smartphonů série Galaxy S21 dojde ve čtvrtek 14. ledna.

Total
1
Shares