Dvě nové herní myši Evolveo Ptero GMX100 a GMX90 nabízí tiché spínače a funkce Anti-Recoil a Turbo Fire

  • Evolveo má dvě myši za pár stovek
  • Obě cílí na hráče
  • Mají RGB podsvícení a tiché spínače

Dvě nové herní myši rozšiřují produktovou řadu Ptero, která je určena všem hráčům počítačových her, kteří očekávají od svého vybavení solidní kvalitu za dostupnou cenu. První z představených novinek je herní myš Ptero GMX100, která nabízí tiché spínače, a hráč tak neruší své okolí. Druhá novinka, Ptero GMX90, pak umožňuje mimo jiné pomocí tlačítka Turbo Fire využívat výhod režimu triple click.

Ptero GMX100

Konstrukce herní myši Ptero GMX100 používá tiché spínače, které mají nabízet jemný a přesný chod bez zbytečného doprovodného cvaknutí. Přesto je pro hráče kliknutí jasné a zřetelné, připomíná výrobce. Citlivost myši lze nastavit přesně podle potřeb hráče až na 7 000 DPI. Symetrický ergonomický design je vhodný jak pro hráče hrající pravou, tak i levou rukou.

Myš má i atraktivní herní RGB podsvícení, které je možné nastavit podle vlastních preferencí, a to pomocí lokalizovaného softwaru, který je ke stažení na oficiálních stránkách produktu. Software nabízí kompletní možnosti programování tlačítek, makra a další funkce. Funkce Anti-Recoil, která je také součástí výbavy, pak nabízí vyrovnání zpětného rázu při střelbě a měla by zlepšovat přesnost a plynulost zamíření.

Ptero GMX90

Druhá novinky z herní řady Ptero je myš s označením GMX90. Zaujmout chce ostrými liniemi a RGB podsvícením v designu herního prostředí. Citlivost myši je možné přepínat až do 3 200 DPI, má 7 programovatelných tlačítek a speciální tlačítko Turbo Fire s funkcí triple-click, které umožňuje vystřelení tří nábojů najednou a ocení ho především hráči akčních FPS her.

Myš nabízí 6 přednastavených barevných variant RGB podsvícení pro vytvoření správné herní atmosféry. Díky integrované paměti je nastavení uloženo přímo v myši a ovládá se pomocí softwaru, který umožňuje také další požadovaná přednastavení.

Dostupnost a cena

Herní myši Evolveo Ptero GMX100 a GMX90 jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 639 Kč včetně DPH (GMX100) a 469 Kč včetně DPH (GMX90).

zdroj: Evolveo

Total
1
Shares