Doom Eternal

Doom Eternal si díky službě xCloud můžete zapařit i na lednici Samsung

  • Dooma si zahrajete klidně i na ledničce
  • Zapařit si můžete díky službě xCloud od Microsoftu

Ne, Samsung vážně nezačal vyrábět herní konzole, ale jak objevil jeden podnikavý gamer, tak střílečka Doom Eternal může úplně v pohodě běžet na jeho lednici.

Influencer Beyazıt Kartal vzal Microsoft, který slibuje, že díky službě xCloud lze hrát prakticky na čemkoliv, doslova za slovo. V kuchyni mu stojí chytrá chladnička řady Samsung Family Hub, která stojí jako nadupaný herní počítač a tak asi nikoho nepřekvapí, že je napěchována všemožnými technologiemi. Obsahuje velký displej a běží mimo jiné na operačním systému Tizen, známém například z televizorů jihokorejské společnosti.

https://www.instagram.com/p/CGQoq2HpHKS/?utm_source=ig_web_copy_link

Rozjetí xCloudu na hi-tech lednici nebylo nijak složitým úkonem. Kartal pouze musel do operačního systému Tizen nahrát androidí aplikaci Xbox Game Pass a následně se přihlásit do služby xCloud, v rámci které mají hráči přístup ke spoustě moderních her, které je možné spustit na pomalých počítačích, mobilních telefonech a dalších zařízeních.

Jedním z nabízených titulů je i Doom Eternal a my máme jasno v tom, proč volba padla zrovna na něj. Musí to být totiž náramná zábava, když si během nočního nájezdu na lednici můžete střihnout pár levelů v oblíbené střílečce.

Total
0
Shares