Do prodeje vstupuje Redmi 9, nejnovější trhák od Xiaomi

  • Redmi 9 vstupuje do prodeje
  • K dispozici jsou dvě paměťové varianty
  • Cena začíná na 4 290 Kč

Xiaomi uvádí na český trh Redmi 9. Jedná se o chytrý telefon, který zaujme slušným hardwarem, čtyřmi fotoaparáty, jemným displejem a velkou baterií s kapacitou 5 020 mAh. Tuzemské obchody novinku nabízejí od 4 290 korun za nižší variantu s 32GB úložištěm, anebo za 4 790 korun, jde-li o vyšší 64GB verzi.

Selfíčko v periskopu a NFC

Mezi největší přednosti Redmi 9 se 6,53palcový displej s jemným rozlišením Full HD+, dále operační systém Android 10 s prostředím MIUI 12 nebo čipová sada MediaTek Helio G80.

Na zadní straně má telefon čtyři fotoaparáty s 13Mpx hlavním snímačem, uvnitř pak nechybí veškerá důležitá konektivita včetně NFC pro bezkontaktní platby Google Pay a samozřejmě také velká 5 020mAh baterie, byť pouze s 18W rychlonabíjením. Přední fotoaparát určený pro selfíčka nabízí slušné rozlišení 8 Mpx a je ukrytý ve vysouvacím periskopu.

Redmi 9 | foto: Xiaomi

Zapomenutý infraport

Redmi 9 nabízí také podporu pro dvě SIM karty, infraport, 3,5mm audiojack pro sluchátka a slot na další microSD kartu. Již nemusíte dělat kompromisy. Vše máte v jednom mobilu. Zabezpečení uživatelských dat zajistí kruhová čtečka otisků prstů na zadní straně.

Redmi 9 je v prodeji ve třech barevných variantách: Carbon Grey, Ocean Green a Sunset Purple.

Total
4
Shares