diablo immortal

Diablo Immortal je „pračka na peníze“. Navzdory kritice jde o kolosální vítězství Blizzardu

  • Diablo Immortal je bestseller
  • Na kontě má více jak 100 milionů dolarů
  • A to i navzdory velké kritice

Diablo Immortal, milované i proklínané RPG, je navzdory obecné kritice naprosto dokonalým husarským kouskem. Z pohledu tržeb jde totiž o jednu z nejvýdělečnějších her planety.

Neuvěřitelný výdělek

Lepší je snad už jen lehce infantilní Pokémon GO. Blizzard má oprávněně důvod k radosti, protože porazil na hlavu takové valby jako Fortnite nebo Final Fantasy XV.

„A tady už přestává veškerá legrace,“ chtělo by se říct, ale je to tak. Ostatně to potvrzují i experti ze Sensor Tower, kteří nadšeně informují, že jde o prodejní hit jako hrom.


Nepřehlédněte: Vědec místo hvězdy blízké Slunci sdílel kolečko salámu. Nachytal tísíce lidí


Otázkou je jen, jak dlouhou? Možná jste to už sami zaregistrovali; ať už na YouTube, Twitteru nebo dalších sociálních sítích. Rozdíl mezi hráči, kteří to hrají pro radost a těmi, již neváhají do gamesy nasypat balík, je totiž propastný.

Diablo Immortal jen pro movité?

Za sebe můžu říct, že mám ke hře naprosto ambivalentní vztah, takže mi to žíly netrhá. Nicméně, dokážu si představit, že ne každému je takový nerovný boj po chuti.

Zkuste si střihnout PvP s někým, kdo do své postavy napumpoval ranec, abyste během pěti vteřin zjistili, že nemáte ani tu nejmenší šanci. Bohužel, a s ohledem na to, jak je Diablo Immortal koncipován, je to až mrazivě logické.

Zdroj náhledové fotografie: Pandhuya Niking / Unsplash (ilustrační)

Total
1
Shares