Minecraft

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft. Vyhrát můžete třeba počítač

  • Stačí se zapojit do jedné ze čtyř výzev a hrací postup natočit
  • Propojí generace při společné zábavě
  • Vyhrát můžete zajímavé produkty

Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných kopií se stala dokonce nejprodávanější hrou na světě. A právě v době koronavirové krize si získala ještě více příznivců.

Navázat na tento fenomén se rozhodla společnost Dell, která spouští výzvu ve hře Minecraft se zaměřením na rodiny. Cílem výzvy je mimo jiné propojit často oddělené světy různých generací v rodině.

Zúčastnit se může každý

Stačí se zapojit do jedné ze čtyř výzev a hrací postup natočit. První výzva odstartovala 3. června. Soutěžní tým totiž musí tvořit minimálně 2 členové rodiny. Hlavním úkolem hry Minecraft je budování a stavění, přičemž nejdůležitějším nástrojem je vlastní fantazie.

Minecraft | foto: Microsoft

„Naše výzva vznikla jako reakce na aktuální situaci, kdy mnoho rodičů tráví s dětmi doma spoustu času. Minecraft nabízí ideální společnou aktivitu pro všechny členy rodiny a může rodičům přirozeně přiblížit digitální svět jejich dětí a ukázat, že stejně jako si stavějí s legem, tak si můžou stavět ve virtuálním prostředí,“ uvádí k soutěži Zuzana Ulmanová ze společnosti Dell.

Minecraft | foto: Microsoft

Soutěž nabídne během dvou měsíců 4 výzvy, přičemž každá výzva potrvá 2 týdny. Téma každé výzvy oznámí vždy za začátku youtuber a streamer Minecraftu Crafák. Soutěžní tým během výzvy plní úkol ve hře Minecraft na předem dané téma a svůj postup ve hře zaznamenává prostřednictvím programu pro nahrávání plochy nebo pomocí kamery na svém telefonu. Soutěžní tým zároveň může natočit na kameru či mobilní telefon video, kde představí svůj tým a natočí, jak se na výzvu připravoval, jak při plnění výzvy postupuje a jak spolupracuje.

Hodnotné ceny

Odborná porota vybere z každé výzvy tři výherce, kteří si odnesou hodnotné ceny partnerů soutěže. Absolutní vítězové z každé ze čtyř výzev navíc postupují do závěrečného grandfinále, které se odehraje na konci celé soutěže. Pokud se soutěžní tým v jedné výzvě neumístí, může se účastnit výzvy následující a zkusit tak své štěstí znovu. Soutěž zajišťuje Dell ve spolupráci se partnery SWS, Alza, Microsoft, herním portálem Top Gaming a esportovým týmem Brute.

Pro více informací o soutěži zamiřte sem.

zdroj: Dell

Total
0
Shares