Realme 7 5G

Další úspěch Realme, v Číně je mezi 50 nejinovativnějšími společnostmi

  • Značka Realme, která je nejrychleji rostoucím producentem smartphonů na světě, se dočkala významného ocenění
  • Přední světový byznysový magazín Fast Company zařadil Realme mezi 50 nejinovativnějších společností v Číně za rok 2020

Nejde přitom o první ocenění pro Realme ze strany významných mezinárodních institucí a mainstreamových médií. Ve třetím čtvrtletí roku 2019, tedy rok a půl od svého založení, bylo Realme společností Counterpoint zařazeno mezi TOP 7 světových značek smartphonů, a to především díky trendy designovým produktům.

Letos v listopadu pak bylo Realme stejnou společností jmenováno nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě s prodejem 50 milionů kusů za pouhých 9 čtvrtletí (zdroj: Counterpoint).

Realme 7 Pro
Realme 7 Pro | foto: vlastní

Fast Company je vedle Fortune a Business Week jedním ze tří nejprestižnějších světových byznysových médií. Kvůli globálnímu hospodářskému poklesu v letošním roce změnil tento magazín kritéria pro zařazení na seznam 50 nejinovativnějších společností. Jsou mezi nimi třeba předpoklad, že by vybrané firmy i nadále rostly v ekonomicky příznivějších časech, schopnost odolat současné ekonomické situaci, ochota přizpůsobit se životnímu prostředí a přijímat změny.

Rychlé dobíjení i levné 5G smartphony

Realme jako první přišlo se smartphonem, který byl vybaven procesory Snapdragon 865 a Snapdragon 765G a je rovněž propagátorem rychlého nabíjení SuperDart. Je také jednou z prvních značek, která uvedla 5G smartphony na mnoha trzích včetně toho českého. Po uvedení modelu Realme 7 5G se Realme stalo první firmou, která poskytuje technologii 5G v cenové relaci kolem 7 500 Kč.

Total
0
Shares