Honor 70

Další HONOR na scéně! Design si vypůjčí z iPhonu 13

  • HONOR 50 je v Česku od podzimu
  • Čínský podnik chystá další telefon
  • Ten rozšíří novou řadu HONOR 60

HONOR 50 se oficiálně v Česku prodává od podzimu loňského roku. Obecně se dá říct, že telefonu vůbec nic nechybí, pakliže pominete (subjektivně) vyšší pořizovací náklady nebo třeba chybějící bezdrátové nabíjení. Čelní ploše dominuje velký 6,57″ Full HD+ OLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, v útrobách tepe výkonný procesor Snapdragon 778G, potěší dostatek RAM i vnitřní paměti.

HONOR 50 zabodoval

K zahození není ani 4 300mAh baterie s podporou rychlého 65W kabelového nabíjení, odladěné uživatelské prostředí postavené na operačním systému Android 11 s Google službami nebo velký 108Mpx fotoaparát.


Nepřehlédněte: HONOR 50 RECENZE: Velký návrat z embarga s Googlem


Odlehčený nástupce?

A de facto krátce poté stihla čínská značka přestavit nepatrně pozměněné nástupce, smartphony HONOR 60 a HONOR 60 Pro, které se však u nás zatím oficiálně neprodávaly (ani to není, tuším, v plánu). Právě ty by se měly v rámci řady rozrůst o dalšího sourozence.


Gizmochina
nově informuje, že v chystání je další model, který zvláště zezadu připomíná iPhone 13. Měl by nabídnout rychlé nabíjení, baterii s kapacitou přes 4 000 mAh, procesor Qualcomm Snapdragon střední třídy, 8 GB RAM a minimálně 128 GB paměti. Více informací se dozvíme ihned po premiéře, která má přijít každou chvíli.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, FONETECH.CZ

Total
15
Shares