WhatsApp

Další geniální funkce WhatsApp na obzoru! Kdy se jí dočkáme?

  • WhatsApp patří k nejstahovanějším aplikacím planety
  • Platforma koketuje s dalším vylepšením

WhatsApp stabilně patří mezi nejpopulárnější a zároveň nejstahovanější aplikace na světě. V tomto směru si může Facebook, potažmo Meta mnout ruce.

Tenhle kecálek je navíc s každou příští aktualizací zase o kousek chytřejší. Před nedávnem dostal hned několik vylepšení, která se týkala nejen chatů, ale i slibovaných mizejících zpráv nebo reakcí formou emoji.

Přehlednější WhatsApp

Ano, souhlasím. Některé změny však ve světle sofistikovanějších konkurenčních platforem bohužel ztrácejí na lesku. Ono je totiž skutečně dvousečné, když vyzdvihujete něco, co už ostatní roky mají.


Nepřehlédněte: Podívejte se na nejdetailnější fotografii Měsíce, která vám vezme dech. Závidět může i teleskop Jamese Webba


WhatsApp Beta
Zdroj: WABetaInfo

A to je i případ chystané novinky. WABetainfo informuje, že vývojáři WhatsApp koketují s další proměnou skupinových chatů po vzoru Telegramu, Signalu a ostatních derivátů.

Rozložení konverzace by mělo nejen vzdáleně připomínat diskuzní fórum, ale navíc přibude i profilový obrázek. Je to možná ohrané, ale přesto to vypadá dobře. Jestli se tato funkcionalita dostane i do finální verze je však prozatím ve hvězdách.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares