Samsung

Další dva do party: Samsung aktualizuje Galaxy A31 a M51 na One UI 2.5

  • Prostředí One UI 2.5 se šíří na další smartphony od Samsungu
  • Nově se dočkaly Galaxy A31 a Galaxy M51

Společnost Samsung intenzivně testuje prostředí One UI 3.0 založené na Androidu 11 na svých vlajkových smartphonech, ale průběžně také aktualizuje ostatní telefony na nadstavbu One UI 2.5, přičemž nejnověji se mohou těšit majitelé Galaxy A31 a Galaxy M51.

Aktualizace One UI 2.5 pro Galaxy A31 má označení A315NKSU1BTK2, zatímco verze firmwaru pro Galaxy M51 výrobce pojmenoval jako M515FXXU1BTK4. Oba updaty vycházejí z Androidu 10 a přicházejí s bezpečnostními záplatami Googlu z listopadu.

Samsung Galaxy A31 a Galaxy M51
Samsung Galaxy A31 a Galaxy M51, ilustrační | foto: vlastní

A jaké novinky aktualizace nabízí? Potěší vylepšený fotoaparát, nativní klávesnice, která obdržela užitečné vylepšení v podobě rozdělení kláves v režimu na šířku, funkce SOS, která nově umožňuje po dobu 24 hodin posílat lokaci telefonu a drobných změn se dočkalo i nastavení Wi-Fi připojení, které by nyní mělo být o něco stabilnější. A radost jistě udělají i nálepky Bitmoji, které lze nově aplikovat na always-on displej.

Kde?

Aktualizace One UI 2.5 pro Galaxy A31 se aktuálně šíří v Jižní Koreji a pro Galaxy M51 v Rusku a na Ukrajině. Pokud jste update ještě neobdrželi, můžete ho zkusit vyvolat manuálně tak, že přejdete do nabídky Nastavení => Aktualizace softwaru.

Zdroj náhledové fotografie: Christian Wiediger / Unsplash

Total
0
Shares