Cyberpunk 2077 na PS4

Cyberpunk 2077 vypadá jako 20 let stará hra, stěžují si majitelé konzolí

  • Velké problémy Cyberpunku 2077 na konzolích
  • Hráči mohou požádat o vrácení peněž

Mnozí hráči čekali na vydání Cyberpunku 2077 jako na příchod Mesiáše. Hra vzbuzovala obrovské emoce, nejen proto, že byla několikrát odložena, ale hlavně pro svůj fantastický vizuál. 10. prosince se všichni dočkali, mnoho lidí zůstalo výsledkem ale značně rozladěno.

Na konzolích jde o jasný propadák

Nad technickým stavem lamentují hlavně konzoloví hráči, kteří zjistili, že grafické zpracování hry ani trochu neodpovídá tomu, co bylo studiem CD Project RED prezentováno v průběhu posledních měsíců.

Vizuální ztvárnění hry na starších PC sestavách a systémech PS4 a Xbox One vypadá naprosto otřesně, mnohdy podobně jako stařičké GTA Vice City z roku 2002. Jejich velkému naštvání se proto vůbec nedivíme.

Aby toho nebylo málo, verze pro PS4 se zobrazuje pouze při rozlišení 720p až 900p a mnohem lépe na tom není ani snímkovací frekvence, která se pohybuje mezi 20 a 30 fps, což hru v některých lokacích činí prakticky nehratelnou.

Vývojáři vrací peníze

Výrazně lépe na tom jsou konzole PS5 a Xbox Series X, byť pro ně speciálně určená verze vyjde až příští rok. Kdo má starší konzoli a je se hrou hodně nespokojený, může v rámci refundačních systémů PSN či Xboxu požádat o peníze zpět.

Total
0
Shares