Huawei P50 Pro

Čtvrteční masakr cen! Pořiďte si od Huawei smartphone nebo chytré hodinky za korunu

  • 27. 8 vypukne na e-shopu společnosti Huawei masakr cen!
  • Mobil Huawei Y6s bude za jednu korunu
  • Ve slevě najdeme i notebooky MateBook D 14 a D 15
  • Hrát se bude o skládací Mate Xs

Společnost Huawei připravila speciální prodejní akci, ve které na omezenou dobu nabídne řadu produktů za výrazně nižší cenu. Mobilní telefon Y6s tak pořídíte místo obvyklých čtyř tisíc za pouhou jednu korunu (1 Kč včetně dopravy). V nabídce jsou však i notebooky, chytré hodinky, sluchátka a další.

Ve čtvrtek 27. 8. vypukne na e-shopu společnosti Huawei akce plná slev. A ne malých! Přesně v osm hodin ráno si budou moci první zájemci koupit například Matebook D14  za 10 999 Kč. Běžná cena na internetu je přitom 14 000 Kč. Za necelých deset tisíc (9 999 Kč) pak bude k dostání model Matebook D 15.

V nabídce je však i celá řada dalších výrobků od sluchátek až po tablety. Na finální nejnižší cenu se vždy dostanete stažením příslušného slevového kuponu. Kompletní nabídku najdete zde. Každý zájemce si smí zakoupit maximálně dva kusy od každého výrobku.

Ilustrační obrázek | foto: Huawei

Večer, ve 20:00, téhož dne, začne prodej telefonů Huawei Y6s. Firma je nabídne za pouhou jednu korunu (1 Kč včetně dopravy). Aktuální internetová cena je přitom cca 3 900 kč. O dvě hodiny později, ve 22:00, startuje prodej chytrých hodinek Watch GT opět za 1 Kč včetně dopravy, kterou hradí Huawei. Nákup je v obou případech limitován jedním kusem na osobu a není pro něj nutné využít žádný slevový kupón.

Ilustrační obrázek | foto: Huawei

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu Huawei vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Zatímco například notebooků bude k dispozici vždy 50 kusů, mobilních telefonů jen 15 a hodinky se dostanou na prvních 20 zájemců. Akce končí ve 23:59.

Hrajte o skládací Mate Xs

V den, kdy se akce koná, tedy 27. srpna od 8:00 do 23:59, se mohou všichni registrovaní uživatelé zúčastnit šťastného losování a mají šanci vyhrát jeden Mate Xs. Pro tyto účely je k dispozici pouze jeden Mate Xs.

Total
5
Shares