Selfie

Co o vás vypovídá tapeta ve vašem telefonu a proč je selfie ta nejhorší volba?

  • Pokud jako tapetu máte svoje selfíčko, neznačí to o vás vůbec nic pěkného
  • Naproti tomu pejsek, kočička nebo děti znamenají, že máte srdce na pravém místě

Wallpaper, či chcete-li tapeta (obrázek) na ploše našich chytrých telefonů o nás prozrazuje víc, než si sami myslíme. Píše o tom zahraniční deník The Sun.


Nepřehlédněte: Češi pozor! Lidl prodává levnou velkou 4K televizi s Android TV


Ať už jde o fotku dětí, vašeho chlupáče nebo dokonce selfie, odborníci zjistili, co přesně to vypovídá o vašem charakteru. A jak už to v životě chodí, některé obrázky jsou prostě lepší než jiné…

Domácí mazlíček

Kdo by nemiloval svého psa nebo kočku. A i kdybyste vůbec žádné zvíře nevlastnili, pokud nějaké na ploše vašeho smartphonu máte, hodně to o vás vypovídá. „Ukazuje to, že milujete fantazii, což usnadňuje vaše spojení s chlupatějšími přáteli. Také to naznačuje vysokou úroveň kreativity a představivosti,“ uvedla Barbara Santini, psycholožka a expertka ze společnosti Dimepiece LA.

Výchozí tapeta

Pokud vás wallpapery na mobilu vašeho mobilu vůbec nezajímají a neměnili jste nastavení od výrobce, znamená to, že jste pravděpodobně docela nenároční a máte rádi jednoduchost a minimalismus.

Fotka partnera/partnerky

Podle Charlese Griffithse z agentury AAG to značí, že jste beznadějný romantik a rádi projevujete vysokou míru náklonnosti k lidem, na kterých vám záleží nejvíce. „Jste loajální a rádi se chlubíte svým partnerem,“ tvrdí.

Selfie raději ne

Nejhorší volba ze všech, myslí si Santini. Jestli koukáte sami na sebe, protože jako tapetu máte vlastní selfie, jste narcis nebo máte extrémní sebevědomí. I když jste spíše narcis, je přesvědčena expertka.

Fotografie rodiny

Jste domácí typ. Vaše rodina je pro vás vším a rádi si připomínáte, že tu pro vás vždy budou a vy pro ně.

Zdroj náhledové fotografie: Antoine Beauvillain / Unsplash

Total
0
Shares