Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5 explodoval během nabíjení

  • Na známém diskuzním fóru byl nahlášen první případ vznícení chytrého náramku
  • Mi Band 5 od Xiaomi vybuchl během nabíjení

Čas od času virtuálním prostorem prolétne zpráva, že někde vybuchl chytrý telefon. O tom, že mohou explodovat i chytré náramky, jsme ale zatím vážně neslyšeli. Vše mění zpráva, která se nyní objevila na fóru Reddit, kam jeden z jeho uživatelů nahrál fotografie svého zničeného Xiaomi Mi Band 5.

Vznítil se při nabíjení

Michele Costa v svém příspěvku uvedl, že jeho náramek explodoval při nabíjení a v příspěvku zveřejnil i fotografie, na kterých je vidět jeho poškození. Zatím se neví, proč k explozi došlo. Jasno bude až po detailní analýze.

Poškozený majitel tvrdí, že náramek byl nabíjen pomocí originální nabíječky od Xiaomi, nikdy prý nepoužíval příslušenství třetích stran. Z toho usuzujeme, že se patrně jednalo o problém s hardwarem. Costa již náramek poslal zpět do Amazonu, po kterém požaduje výměnu za nový kus, a o všem také informoval Xiaomi.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5 | foto: Reddit

Problémy Samsungu

V průběhu uplynulých let se objevilo mnoho zpráv o tom, že smartphony explodovaly nebo začaly hořet kvůli produkčním vadám. Mezi nejslavnější patří patálie mobilu Galaxy Note 7, jehož prodej Samsung nakonec úplně zastavil.

Total
1
Shares