Huawei Watch GT4

Chytrý dárek pro vaše zdraví: Hodinky Huawei Watch GT 4

Vánoční období je tady a vy stále nemáte dárky pro své blízké? Hledáte-li dokonalý dárek, co takhle spojit praktičnost se stylem a péčí o zdraví? Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 nabízejí řadu funkcí pro sportovce, ale i pro ty, kteří si chtějí udržovat zdravý životní styl i v každodenním životě. Z nedávného průzkumu společnosti Huawei totiž vyplynulo, že 87 % uživatelů chytrých hodinek začalo díky nim praktikovat alespoň jeden zdravější návyk.


Nepřehlédněte: Google varuje: Hromadné mazání účtů na Gmailu právě začalo. Co musíte udělat, abyste nepřišli o data?


Průzkum společnosti Huawei, realizovaný společností Ipsos, zaměřený na postoje a chování evropských občanů v oblasti osobního zdraví a přínos chytrých hodinek odhalil, že více než dvou třetinám (88 %) uživatelů pomáhají chytré hodinky ve zlepšení fyzického zdraví.

Jde tedy o ideální nástroj pomáhající s monitoringem zdravotních funkcí a sledováním sportovní kondice. Pokud chcete někoho ze svých blízkých podpořit ve zdravém životním stylu, jsou chytré hodinky perfektním dárkem. 

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei

Fit díky chytrým hodinkám

Chytré hodinky jsou nejen skvělým asistentem, ale také svým uživatelům pomáhají se zlepšováním jejich návyků a na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu.

Více než dvě třetiny (87 %) uživatelů chytrých hodinek začalo díky nim praktikovat alespoň jeden zdravější návyk. Huawei Watch GT 4 nabízejí svým uživatelům více než 100 sportovních režimů, včetně populárních sportů jako je Padel a E-sport nebo méně tradičních sportů jako je golf či rybaření.

Hodinky disponují také vylepšenou funkci Activity Rings, která uživatelům zobrazuje denní statistiky, jako jsou spálené kalorie, délka cvičení či aktivita ve stoje. Díky tomu mají dokonalý přehled o svých denních aktivitách.

Pro většinu respondentů byla v rámci zavedení nového zdravého návyku totiž klíčová motivace, kterou mohou upozornění, informace o pokrocích a podrobná data v člověku vzbudit.

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei

Zdraví pod kontrolou 24/7

Ačkoliv více než polovina Evropanů vynechává pravidelné lékařské prohlídky, 63 % uživatelů chytrých hodinek uvedlo, že díky nim bez okolků navštívili lékaře, a to poté, co zaznamenali abnormální údaje. Velmi profesionální monitoring zdraví poskytují i Watch GT 4, které disponují nejnovější verzí funkce TruSeen 5.5+.

Ta například umožňuje měření srdečního tepu, okysličení krve či EKG. Novinka přichází také s vylepšeným TruSleep 3.0, který uživatelům poskytuje lepší povědomí o spánkových cyklech.

A díky funkci Sleep Breathing Awareness dokážou během noci detekovat nepravidelnosti v dýchání, což může být pro identifikaci potenciálních zdravotních problémů klíčové.

Díky tomu, že zařízení sleduje zdravotní funkce nepřetržitě, získá člověk během krátké doby používání o svém zdravotním stavu a pokrocích mnohem větší přehled.

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei

Společnost Huawei dává důraz nejen na funkce, ale i na design. Nová řada chytrých hodinek tak kombinuje inovativní prvky se stylem, čímž se stávají ideálním doplňkem pro každodenní nošení, který snadno ladí s každým outfitem.

Huawei Watch GT 4 jsou důkazem, že chytré hodinky mohou být skvělým dárkem pro každého, kdo dbá na své zdraví a touží po dokonalém spojení funkce s elegancí. Přineste dárek, který pomáhá k lepšímu zdraví a zároveň je stylovým přírůstkem do každodenního života.

Hodinky jsou k zakoupení již od 5 999 Kč a na oficiálním e-shopu Huawei k nim až do 24. prosince dostanete FreeBuds SE 2 zdarma. 

Total
0
Shares