HTC

Šokující comeback! Legendární HTC se vrací a představí vlajkový telefon

  • HTC hlásí, že chystá velký návrat
  • Značka se chce vrátit mezi elitu
  • Představí nový vlajkový telefon

Pokud jste v mobilních telefonech o něco více kovaní než ostatní, jméno HTC vám určitě není cizí. Bez nadsázky se dá říct, že v jednom úseku své dlouholeté éry patřilo mezi nejpopulárnější značky na trhu.

Kdysi udávalo směr

Jestliže jste před pár lety drželi v ruce smartphony jako One M7 nebo One M8, dáte mi za pravdu. Naprosto vážně říkám, že ve své době tchajwanský výrobce nabízel takové zpracování a design, že si o tom slavný Apple mohl nechat zdát.

Jenže, co bylo, bylo a s HTC to šlo v posledních letech pěkně k šípku (nepočítám Vive nebo AR doplňky). Z obecného povědomí, a zejména z mobilního trhu se prakticky přes noc vytratilo.


Nepřehlédněte: Xiaomi připravuje telefon s nejlepším displejem na trhu. Prodávat ho bude pod jinou značkou


HTC
ilustrační (Zdroj: C D-X, Unsplash)

HTC je zpět!

A teď přijde to hlavní! Na internetu se aktuálně jako blesk z čistého nebe objevila zpráva, že podnik chystá návrat ve velkém stylu. Už v dubnu chce představit nový high-endový “meta” telefon.

Měl by podporovat krypto stejně jako rozšířenou i virtuální realitu. Upřímně se těším a zároveň doufám, že se comeback podaří a neskončí fiaskem. Jedním z důvodů krachu na poli telefonů, byla totiž nedostatečná sebereflexe této značky.

Zdroj náhledové fotografie: Kote Puerto, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares