Telefony i další produkty Huawei se slevou? Máme pro vás tip

  • Jde o podzimní akci s názvem „Všude dobře, doma nejlíp“
  • Huawei ji spustil 1. října a potrvá celých 14 dní

Každá sleva se počítá

Těm z vás, kteří navzdory okolnostem i nadále stojíte za čínskou značkou, přijde možná vhod aktuální cenové zvýhodnění, které Huawei v rámci své podzimní kampaně právě rozjel.

Počínaje dneškem totiž spustil 14denní akci plnou slev, která se vztahuje na celou plejádu vlastních výrobků a doplňků. Díky ní si můžete pořídit nový telefon, tablet, laptop a spoustu dalšího příslušenství a ještě ušetřit nějakou tu kačku.

Když zamrzne peklo, padají ceny

Zajímavou koupí je rozhodně smartphone Huawei P40 Lite, který se dá nyní pořídit za 5 990 korun (původně 8 990 Kč). Ten láká na trendy design a zejména 48Mpx fotoaparát. Pro nenáročné je tu pak model P40 Lite E, který nyní stojí 3 990 korun (původní cena byla 5 990 Kč).

A to není všechno. Sháníte chytré hodinky a nevíte si rady? A co takhle Huawei Watch GT 2, které se momentálně dají pořídit za 4 789 korun namísto původních 5 990 Kč. Nebo nedávno představené odlehčenější Watch GT 2e, které nyní stojí 3 990 korun (původně 4 490 Kč).

Anebo potřebujete pohodová bezdrátová sluchátka? Freebuds 3i určitě nejsou k zahození a jsou právě teď k mání za 1 990 korun (původní cena byla 2 790 Kč). Kompletní výčet produktů najdete na oficiálních stránkách českého e-shopu.

Total
0
Shares