HONOR Magic4 Lite

Chceš se stát moderátorem? Honor shání posily do fóra Honor Klub

  • Honor shání moderátory
  • Fórum má už přes 6 000 registrovaných příznivců
  • Soutěž o limitovanou edici casu pro MagicBook 14

Máte rádi značku Honor a baví vás její portfolio? Nezávislé fanouškovské diskusní fórum Honor Klub právě teď hledá mezi své řady moderátora diskusí. Nábor probíhá přímo tady. Na sociálních sítích výrobce navíc nyní běží soutěž o designový case na MagicBook 14 z limitované edice z dílny designéra Jacky Tsai.

Hledá se moderátor diskusního fóra Honor klub

Nezávislé fanouškovské fórum má už přes 6 000 registrovaných příznivců a jejich počet každým týdnem dál roste. Fanoušci mohou debatovat mezi sebou nebo vytvářet vlastní diskuze, postovat povedené fotky, případně požádat o radu. Do fóra je možné se přihlásit také přes mobilní aplikaci.

Na fóru právě nyní Honor hledá moderátora diskusí, který se může těšit na novinky, testování produktů a vytváření vlastních témat a diskusí. Pakliže se chcete stát moderátorem, více podrobností najdete na https://community.hihonor.com/cz/index.

Honor Club | foto: Honor

Soutěž o limitovanou edici designového casu na MagicBook 14

Honor nedávno směle zaútočil na úplně novou kategorii se svojí novinkou, notebookem MagicBook, který kombinuje kvalitní výbavu a příjemnou cenu. Hodí se tak studentům i lidem v kancelářích pro každodenní práci. Navíc právě teď mají fanoušci šanci si zasoutěžit o limitovanou edici krytu z dílny světově uznávaného designera Jacky Tsai, „Flowering Horse“.

Jakcky Tsai, jeden z nejuznávanějších pop art umělců, vytvořil unikátní design nejen pro MagicBook, ale stejný design rozpracoval i na řemínek chytrých fitness hodinek MagicWatch 2.

zdroj: Honor

Total
0
Shares