Taylor Swift

Cestuje slavná zpěvačka Taylor Swift časem? Objevili ji ve videu 8 let před jejím narozením

  • Ve staré reklamě prý hraje slavná zpěvačka
  • Objevili jsme snad důkaz o cestování v čase?

Chodí mezi námi cestovatelé v čase? Mnozí o tom jsou skálopevně přesvědčeni. Mezi lidi z budoucnosti podle některých příznivců konspiračních záhad patří i americká popová zpěvačka Taylor Swift. Uživatelé internetu se domnívají, že ji spatřili v reklamě z roku 1981.


Nepřehlédněte: Saturn přijde o ikonické prstence už v roce 2025. Pak se znovu náhle objeví


Cestuje snad Taylor Swift v čase?

Je cestování časem možné? Dlouhé roky se o tomto fenoménu vedou vášnivé diskuze, ale neprůstřelný důkaz dosud nikdo nepředložil. Až doteď! To, že cestování časem je reálný fenomén, má dokazovat video, které právě teď koluje na sociálních sítích.

Příznivci popové hudby jsou přesvědčeni, že v klipu z roku 1981 účinkuje popová ikona Taylor Swift. Pokud to nevíte, Taylor se narodila až v roce 1989 – osm let poté, co byla reklama na panenky Glamour Gals poprvé odvysílána.

V reklamním spotu, který se objevil na TikToku, žena, která vypadá k nerozeznání od zpěvačky hitu Love Story, vypráví o kolekci panenek, včetně jejich oblečení a doplňků.

Herečka má na sobě šeříkový svetr a zaníceně hovoří o hračkách. I její účes je podobný tomu, s jakým se Taylor dlouhodobě objevuje na veřejnosti a dokonce i pohyby při představování panenek jsou velmi povědomé.

@tikittytalk

1981 taylors version #nostalgia #nostalgiacore #80snostalgia #80scommercial #commercial #glamourgals #vintagetoys #taylorswift @Taylor Swift

♬ original sound – alicia

O slavnou zpěvačku nejde

Jeden z uživatelů TikToku k videu přidal komentář: „Tato reklama z roku 1981 je důkazem, že Taylor Swift cestuje časem.“ Další lidé brzy přispěchali se souhlasnými komentáři a jeden z nich napsal: „Páni, opravdu vypadá jako ona!“ „Jakmile jsem na video narazil, ještě než jsem uviděl popisek, řekl jsem si, že je to Taylor Swift!“ přidal další. „Spíš bych řekl, že je to klon než cestovatel v čase. Technologie klonů je mnohem dále, než nám říkají,“ dodal jiný uživatel.

Dotyčná žena je ve skutečnosti Toni Hudsonová, která se proslavila v komedii Just One of the Guys jako Denise. Zahrála si také v hororu Kožená tvář a objevila se v jedné epizodě slavného seriálu A-Team. Hudsonová však v průběhu let natočila i spoustu reklam, mimo jiné se ukázala i ve spotu propagujícím hudební službu Apple Music.

Zdroj náhledové fotografie: TikTok, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares