Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem z roku 2609 předpověděl, kdy roboti ovládnou svět. To, co nás čeká, vážně nechcete vědět

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Tvrdí, že lidstvo nečeká vůbec nic pěkného

Internet je znovu ve varu. Samozvaný cestovatel časem z roku 2609 varuje, že vládu nad světem převezmou roboti. Muž však sdílel i další neradostnou předpověď, která rozesmutní všechny milovníky psů.


Nepřehlédněte: Lidstvo může zachránit vlečný paprsek ze Star Treku. Vědci se snaží oživit sci-fi technologii


Cestovatel v čase

Sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí TikTok milují nejen teenageři, ale také samozvaní cestovatelé v čase. Ti jejím prostřednictvím informují o tom, co nás v budoucnu čeká a nemine.

Jedním z cestovatelů z budoucnosti je i uživatel s přezdívkou „Aqua Traveller“, který svým příznivcům tvrdí, že pochází z roku 2609 a do naší současnosti se dostal strojem času, který se mu porouchal, takže se nemůže vrátit zpět.

Ve svém posledním varování samozvaný cestovatel časem tvrdí, že zná data některých „zásadních událostí“, včetně přesného data povstání AI a robotů.

V klipu, který získal tisíce zhlédnutí, uvedl: „Tyto velké události a jejich data… Dne 17. února 2103 se roboti pokusí ovládnout svět.“

Uživatele však možná více znepokojilo další varování, v němž se tvrdí, že „psi vyhynou 9. prosince 2046“. Jeden vyděšený uživatel napsal: „To s těmi psy musí být nesmysl.“ „Nevěřím,“ napsal druhý diskutující. „Dobře, jak psi vyhynou?“ zeptal se třetí.

AI, umělá inteligence, robot
Zdroj: Pixel-DZ / Pixabay

Neztrácejme hlavu… A soudnost

Jde o další předpověď budoucnosti, která lidstvu nevětší nic dobrého. Jiný samozvaný cestovatel časem nedávno varoval, že rodiče budou moci do letošního roku geneticky upravovat své děti. Eno Alaric, jak se muž jmenuje, již dříve předpověděl objevení dvojčete planety Země, varoval před mimozemskými návštěvníky nebo otevíráním portálů do jiných dimenzí.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares