Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem tvrdí, že žije v roce 2027: Filmuje prázdné ulice i obchoďáky! Sdílí otřesné svědectví

  • Mladík ze Španělska tvrdí, že žije v roce 2027
  • Jeho videa přesvědčí i zatvrzelé skeptiky

Do budoucnosti se prý podíval muž, který se dostal až do roku 2027. Podivín, který si na sociální síti TikTok říká @unicosobreviviente natáčí na internet videa, ve kterých říká, že prý uvízl v nepříliš vzdálené budoucnosti a nemůže se dostat zpět. Podle jeho slov lidstvo za pouhé tři roky zanikne.


Nepřehlédněte: Webbův teleskop si opět posvítil na krásu vesmíru. Galaktický vír vypadá jako „temné oko“


Cestovatel časem tvrdí, že se blíží konec světa

TikToker Javier tvrdí, že se nějakým nedopatřením ocitl v budoucnosti. Ve svých videích přesvědčuje uživatele, že uvízl v časové smyčce v roce 2027 a zůstává posledním člověkem na Zemi. Na sociálních sítích má miliony sledujících, kterým říká, že blízká budoucnost vůbec nevypadá přívětivě.

Na sociálních sítích cestovatel v čase sdílí prázdné ulice a říká, že je posledním živým člověkem na Zemi. Jeho poslání zřejmě ale není přežít, nýbrž přesvědčit své followery o tom, že nelže.

V bizarních videích nejsou vidět žádní další lidé. Navzdory zjevné osamělosti, kterou bude Země za několik let trpět, se zdá, že každodenní luxus včetně osvětlení a internetu není ovlivněn tím, jaký osud nás čeká.

Zatímco mnoho návštěv záhadného muže se dříve odehrávalo v okolí známých atrakcí, jako je Koloseum v Římě, nebo dokonce letišť, jako je to v Marakéši, nedávno se rozhodl Javier zavítat do Velké Británie. Konkrétně se vydal do obvykle přeplněného Londýna, aby fanouškům dokázal, že je opravdu posledním žijícím člověkem na Zemi.

Cestovatel časem tvrdí, že konec světa

Během pobytu v britské metropoli se vydal do Národní galerie a sám si užíval prohlídku uměleckých děl. Později se vydal do Camdenu, který byl rovněž liduprázdný. Stejně jako mnoho dalších lidí, kteří si prohlížejí londýnské památky, šel později k budově parlamentu, která byla také liduprázdná.

V jiném videu Javier tvrdil, že ukradl Monu Lisu z Louvru ve Francii, aby dokázal, že se nachází v roce 2027. V jiném klubu pro změnu řekl, že se vloupal do domu Lionela Messiho, aby si prohlédl všechny jeho trofeje.

Zatímco někteří lidé se zdají být znepokojeni zjevnou katastrofou na obzoru, jiné videa údajného cestovatele časem zaujala o poznání méně.

Jeden člověk se zeptal: „Pokud jste v budoucnosti, kdo vyhrál mistrovství světa ve fotbale v roce 2026, prosím vás?“ Další ho vyzval, aby navštívil oblast Area 51 ve Spojených státech, kterou mnozí spojují s pozorováním UFO, kdežto jiný uvedl, že mu nevěří ani nos mezi očima. Tak kde je pravda?

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares