Huawei AppGallery

Český Huawei AppGallery se utěšeně plní. Tady je výběr toho nejzajímavějšího!

Huawei dále rozvíjí AppGallery, klíčový nástroj pro růst mobilního ekosystému společnosti. Výrobce nyní vybral několik aplikací, které jsou v jeho obchodu nově dostupné a také ty, které jsou zajímavé pro české uživatele.

Seznam.cz – mezi nejnovější přírůstky patří aplikace z portfolia zásadní společnosti českého internetového prostředí, která se stala strategickým partnerem Huawei na poli vyhledávačů v Česku. Seznam poskytuje kromě vyhledávání i své zpravodajské aplikace, e-mail nebo oblíbenou aplikaci Mapy.cz.

Windy.com – aplikace určená na sledování počasí a jeho předpovědi, ke kterým využívá vlastní algoritmy. Aplikaci důvěřují profesionální piloti, surfaři, rybáři, nadšenci a dokonce i vlády a týmy záchranářů.

Alza, CZC.cz, Heureka – ani české e-commerce platformy nezaváhaly a přidaly se do AppGallery velmi brzy po spuštění, aby zůstaly dostupné pro co nejširší okruh uživatelů a potenciálních zákazníků.

Bakaláři OnLine – Aplikace pro komunikaci mezi učiteli, žáky a rodiči. Umožňuje průběžnou kontrolu studijních výsledků a další agendy spojené se studiem na základních a středních školách.

Komerční banka, Richee, Česká spořitelna, Raiffeisenbank – vývojáři bankovních a dalších finančních aplikací také přispěli svou troškou do mlýna a buď již vydali nebo brzy plánují vydání svých aplikací.

Mezi další aplikace atraktivní pro české uživatele a dostupné na AppGallery patří CSFD.cz, Livesport, Tipsport, Tesco, Youradio a brzy se mají přidat i Česká pošta, DámeJídlo.cz, Avast či České dráhy s aplikací Můj vlak.

Od zahraničních vývojářů se v AppGallery nabízí mezi stálicemi například Bolt nebo strategická hra Game of Thrones.

Obsah se dále rozrůstá

V neposlední řadě se také každým dnem rozšiřuje nabídka aplikací, které umožňují měnit tapetu telefonu, a to jak statickými obrázky, tak i pohyblivými variantami – tady si přijde na své opravdu každý, protože stovky různých aplikací poskytují tisíce obrázků a srovnatelné množství vyzváněcích melodií.

Zapomínat nesmíme ani na nespočet různých dalších aplikací launcherů a balíků ikon, kterými si můžete dotvořit vzhled telefonu přesně podle vašich představ.

Total
1
Shares